Şimdi Ara

Hawaii (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
9.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya ne hawaisi.ne kaptıracan o emperyalistlere paranı.
    ülken bitti hawai kaldı dimi gidecek.otur oturdugn yere.

keyfininde kahyasıyım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lightmyfire

ya ne hawaisi.ne kaptıracan o emperyalistlere paranı.

keyfininde kahyasıyım.

Coca Cola da içmeyelim
  • Hawaii birçok adadan oluşuyor.Eyaletin başkenti Honolulu ve O'ahu adası üzerinde bulunuyor.Onun haricinde sadece Hawaii yerlilerinin kaldığı adalar da var.

Seç beğen al:

Hawaii

Bu da nüfus yoğunluğu haritası:

Hawaii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT -- 9 Nisan 2008; 1:07:05 >

• birini bul evlen en kolay yol o yada turist olarak git kaçak kal 30 milyon kaçak var ABD de gerçi kaç tanesi hawaii de bilmiyorum ama demekki kaçak kalmak o kadarda zor değil. Üniversite mezunuyum demişsin hangi bölüm bilmiyorum ama turizm falan okuduysan internship araştır 12 çalışma izni demek bu orada iş verene kendini gösterebilirsen sana h1b vizesi çıkartabilir bu sayede 1 yıldan sonrada ABD de kalabilirsin. Turizm dışındaki bölümlerde başvurabiliyor ama hawaiide başka bi iş bulabilirmisin bilmem
  • oo çok güzel ya.
  • Honoluluyu TDU dan biliyorum güzel ada
  • quote:

Orjinalden alıntı: Peacifullord

quote:

Orjinalden alıntı: Lightmyfire

ya ne hawaisi.ne kaptıracan o emperyalistlere paranı.

keyfininde kahyasıyım.

Coca Cola da içmeyelim

gercekten gıtmek ıstıyormusun?

pazartesi yanıma ugra.beklerim.
    kimmiyim gelince görürsün.adresi pm den atıyorum.

neyse geyiği bırakaıym.
    umarım gidersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lightmyfire -- 9 Nisan 2008; 1:17:54 >

• ben ab vatandaşıyım sorunsuz gidebilirim oraya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Peacifullord

arkadaslar hawaii gibi bir adada yasamak ıcın ne gereklı? herseyı bırakıp gıtsek.. nelere sahıp olmamız lazım yani .. ne yapmamız lazım..

Ne kadar süre yaşamak istiyorsun?

Uzun süreli düşünüyorsan, oradan bir kız ile evlenebilirsin. Zaten bunu yapan arkadaşlarım var, sırf orada yaşayabilmek için evlenmek istediğinde illaki birini bulursun.

Genel olarak nüfusu yaşlıdır (çünkü herkes o fikre sahip, ömrünün son yıllarını cennette yaşamak istiyorlar), caddelerinde bol bol Lamborghini, Ferrrari görürsün... Yaşam biraz pahalıdır. Genç nüfus sadece öğrencilerden oluşuyor desem yeridir.

•  Hawaii

Hawaii

Hawaii

Hawaii

Hawaii

Hawaii

Hawaii

Hawaii

Hawaii

Hawaii

Hawaii

Hawaii

Hawaii

Hawaii

• havai'nin haritada nerde olduğunu bakmanızı tavsiye ederim.okyanusun ortasında.amerikadan bile hawaiye giderken istanbul-amerika kadar mesafe olduğunu bilin.
  • toplam 3 günde istanbuldan hawaii desin oda aktarmalı
  • bosuna ne ugrasıyon dostum

orda 1 suru ada var

jamaica vizesiz
    honduras
    haiti
    bahamalar
    turk adaları

bunlarda vatandaslık pasaport v.s kalma butun islemler hem daha kolay ucuz dur hemde ulkeler de yasam ucuz :) bunları dusun
  • quote:

Orjinalden alıntı: jamaica

bosuna ne ugrasıyon dostum

orda 1 suru ada var

jamaica vizesiz
    honduras
    haiti
    bahamalar
    turk adaları

bunlarda vatandaslık pasaport v.s kalma butun islemler hem daha kolay ucuz dur hemde ulkeler de yasam ucuz :) bunları dusun

onlarda guzel ya. evlenme olayına aklım yattı. -Jamaica- olabilir bahamalar felan
  • iyice karar verdim veya cidden sıyırıyorum.
    Herşey hallolunca güzel bir adaya veya Avustralya'ya gitmeyi istiyorum. Acaba cok mu zor? yani zengin bir insan değilim. gerekirse bir miktar para biriktireceğim sonra gidebilir miyim? yaşamak için gideceğim. kaçak olarak gitsem nasıl yaşayacagım orada o var kafamda? atıyorum 1 aylık turist vizesi aldım gittim 1 ay doldu çıkış yapmadım A.B.D'den ne olacak sonra? normal bir hayat yaşayabilecekmiyim? ayrıca nasıl geçineceğim orada? direk işe alacaklar mı? biriktirdiğim paralar ne kadar yeter ki. gideceğim yer Hawaii de olabilir başka bi yer de. belki çok yükseklerde aklım.. ama Hawaii'ye 1 kez bile olsa gitmeyi cok istiyorum.
  • Geçen yıllarda Ana Haber bültenlerinde Avustralyaya kaçak girmeye çalışan mültecileri kapattıkları kafesleri göstermişlerdi.
  • Avustralya zaten göçmen alıyor internetten biraz araştırırsan şartlarını falan görebilirsin illa kaçak gitmene gerek yok yani.ABD için daha öncedende demiştim internship programını mutlaka araştır 12 ay çalışma izni alıyorsun 12 kalırsın işverenin gözüne girersin vizeni h1b ye çevirir yine orada kalırsın veya o süreçte birini bulur evlenirsin.
    Bu arada adalardan söz etmişken Malibu'yuda listeye almak gerek diye düşünüyorum

forum.mezun.com bu siteden baya bilgi alabilirsin özellikle ABD konusunda bi gir incele derim.
  • tesekkur ederım. Avustralya'ya gidersem kacak gitmem zaten..
  • peki arkadaşlar merak ediyorum. Arkadasımla gidecek olsam ne olur? 2 kişi. arkadasım lise mezunu az maaşla calısan bi adam. yani alırlar mı onu? para biriktirsek felan birlikte.

Tek basıma Avustralya'ya gitmek istiyorum aslında en garantiden. kafam karısık ya. zamanı gelince düşünmek lazım değil mi

siz yine de önerin gidilesi yerleri.
  • Hawai den daha güzel adalar var bence git sen karaiplerde yaşa usta salla hawai mawai pahalı yerler ucuz karaip bölgeleride var
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.