Şimdi Ara

Havalimanında unutulan ürünler Avcılar'da satılıyor. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
37
Favori
126.772
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tarz yerlere pek güvenmiyorum , zamanında icralık malların satıldığı mekana gitmiştim bir kaç kez ve gördüklerim,duyduklarımdan edindiğim tecrübe ; bu tarz yerlerde olan kelepir mallar zaten çoktan bağlı normal vatandaşa kalmıyor ve ucuz görüntüsü altında feci şekilde çakılan pek çok mal var.

Yine de uğrayıp araştırmakta fayda var nadiren de olsa uygun ürünler denk gelebilir.
  • evet haberlerde vardı unutulan eşyalar satışa çıkıyo alıcılarda görmeden fiyat verip alıyo.

dükkan eşya doluydu tıkabasa adamda daha bunlar 5/1 dedi açılacak çok valiz var dedi.
  • izmirde yok mu bunlardan yoksa biz de bilet alalım ilk uçağa
  • benim bildiğim bu eşyalar toptan olarak ihale ile satılabiliyor.hatta bu satış ihalesini gazetelerde ilan etmişlerdi.
    http://forum.donanimhaber.com/m_37239153/tm.htm

ihalede tüm eşyaları satın alan kişi avcılardaki işyerinde bu eşyaları tek tek pazarlıkla satıyor.işe yarar bişeyi çok uygun fiyata almak biraz zor.ama risk almayı sevenler denemeden elektronik eşya satın alınca üstlendikleri risk oranında daha ucuza ürünü alabilirler diye düşünüyorum.

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=982766

• nakitmi çalışıyorlar kartla alabılıyormuyuz ?
  • İsatanbul'da olsam kaçırmazdım ama iPad'ler felan baya uygundur orada varsa tabi.

• Bildiğim kadarı ile Havaalanı ve gümrükte takılan eşyaları ihale ile satılıyor.
    En iyileri ayrılıyor ne oluyorsa artık, sirkeci 2-3 mağazaya geldiğini görmedim.
    Sirkeci de HDD fiyatlarına 70-100-150 tl etiketler var hiç de uygun değil bu gibi yerlerden bi cacık olacağını düşünmüyorum.Giyim ürünlerinde mont gibi uygun fiyatlı marka ürünler düşebiliyor.

Belki Avcılardaki farklıdır.Varsa bir galaxy s alalım 300-350tl ye htc de olur yeterki 1ghz lik cpu su olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 22 Eylül 2011; 22:30:38 >
  • Çalıntı mallara uydurulmuş kılıf.
    Adamın biri ihalede bütün bavulları kapalı olarak almış, içinden çıkanlara çalıntı malları karıştırmış satıyor. Dahiyane fikir, alan memnun satan memnun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Bildiğim kadarı ile Havaalanı ve gümrükte takılan eşyaları ihale ile satılıyor.
    En iyileri ayrılıyor ne oluyorsa artık, sirkeci 2-3 mağazaya geldiğini görmedim.
    Sirkeci de HDD fiyatlarına 70-100-150 tl etiketler var hiç de uygun değil bu gibi yerlerden bi cacık olacağını düşünmüyorum.Giyim ürünlerinde mont gibi uygun fiyatlı marka ürünler düşebiliyor.

Belki Avcılardaki farklıdır.Varsa bir galaxy s alalım 300-350tl ye htc de olur yeterki 1ghz lik cpu su olsun

sirkeciye zamanınd açok iyi mallar geliyodu, sonradan piyasa altına veridklerini farkettiler fiyatları değiştirdiler.

son zamanlarda da erenköy açılınca pek bişey gelmez oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Bildiğim kadarı ile Havaalanı ve gümrükte takılan eşyaları ihale ile satılıyor.

Bende uygun fiyatlı ürünler olduğunu düşünmüyorum.
  • Bu da ihtimal dahilinde.

quote:

Orijinalden alıntı: agamli

Çalıntı mallara uydurulmuş kılıf.
    Adamın biri ihalede bütün bavulları kapalı olarak almış, içinden çıkanlara çalıntı malları karıştırmış satıyor. Dahiyane fikir, alan memnun satan memnun..

.
  • 19 Eylül 2011:
    Atatürk Havalimanı'nda yolcular tarafından unutulan eşyalar, Avcılar'da satışa sunuldu. Unutulan eşyalar arasında yer alan bebek arabaları ve tekerlekli sandalyeler dikkat çekti. Atatürk Havalimanı'nda yolcular tarafından unutulan eşyalar 1 yıl bekletildikten sonra satışa çıkarıldı. Eşyalar Avcılar Marmara Caddesi'nde bulunan Çağatay İş Merkezi'nde satışa sunuldu. Cep telefonları, elektronik eşyalar, giysiler ve daha birçok çeşit ürünün yer aldığı ürünler, piyasa fiyatının yarısına alıcı bekliyor. Unutulan eşyalar arasında yer alan bebek arabaları ve tekerlekli sandalyeler ise dikkat çekti.
    http://www.birincikuvvet.com/haber/guncel/havalimaninda-unutulan-esyalar-satisa-cikarildi/453833.html

• ben gittim oraya temmuz ayında hep çer çöp giden pişman olur benden söylemesi
  • hangi kanaldı hatırlamıyorum ama bi kanaldaki haberde adamın 227 bin liraya aldığını söylemişlerdi tüm malları.araya çalıntı çakma doldurunca kar eder artık çakallar....
  • valla onu bunu bilmem.ben aldığım makineden memnununm.90 liraya dmc-fx10 aldım.tertemiz cihaz..
  • havaalanında unutulanları ihtiyaç sahiplerine dağıtacaklarına ihaleyle satıyorlar ha..

sevinip ucuza aldıklarınızdan pek hayır beklemeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unutanların ahı tutmasın sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.E.C -- 23 Eylül 2011; 0:50:50 >
  • quote:

Kuvvetle muhtemel.
  • quote:

çalıntı malı satmak suçtur, somut bir bilginiz varsa polise ihbar edin. ama somut bir bilgi olmadan zanna dayanarak söylüyorsanız yanlış yapıyorsunuz.
  • aynen öyle. milleti hırsızlık malı satmakla suçlamak ayıptır.

bence bu adamlar ihale ile kayıp eşyaları satın almışlar bu bahsedilen yerde de satıyorlar. daha resmi bir satış olsa bir pasajın içinde küçük bir dükkanda olmazdı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.