Şimdi Ara

Havalı tüfek sniper? Yardımcı olursanız sevinirim. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
28.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Askere gittiğimde r700 isteyecem ama keşke o kadar kolay olsa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlmosT

Tüfeği alırsan okula gelme

Asıl alırsam kaçacak delik ara. Hadi iyi geceler görüşürüz ben yatıyorum yoksa yarın muhittinle beraber kafamda monitör olarak geleceğim okula.

• Arkadaşlar, dedğiniz hatsan modelini alabilirim başka bir model yoksa eğer... 500 TL'ye kadar çıkabilirim. Yayını falan nasıl değiştirebilirim yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuTLu.

Arkadaşlar, dedğiniz hatsan modelini alabilirim başka bir model yoksa eğer... 500 TL'ye kadar çıkabilirim. Yayını falan nasıl değiştirebilirim yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

sadece yay değiştirmekle kalmayacaksın yaya uygun pistonuda değiştirmen gerekir.
    av bayii veya biraz uğraşma sonucunda kendin de değiştirebilirsin
    benim tüfeğin 11 tane vidası var sökmesine sökebiliyorumda takması biraz zaman alıyor.
    şu an istanbuldayım yakında mardine gidicem orada araştırırım senin için belki daha ucuza bulabilirim.
    bu arada motor almaktan vaz mı geçtin

• Pcp ve yaylım..
     Havalı tüfek sniper? Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadtas -- 14 Mart 2009; 17:10:12 >
  • al motoru. boşver ne yapıcaksın tüfeği
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::KR@L:::

quote:

Orjinalden alıntı: MuTLu.

Arkadaşlar, dedğiniz hatsan modelini alabilirim başka bir model yoksa eğer... 500 TL'ye kadar çıkabilirim. Yayını falan nasıl değiştirebilirim yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

sadece yay değiştirmekle kalmayacaksın yaya uygun pistonuda değiştirmen gerekir.
    av bayii veya biraz uğraşma sonucunda kendin de değiştirebilirsin
    benim tüfeğin 11 tane vidası var sökmesine sökebiliyorumda takması biraz zaman alıyor.
    şu an istanbuldayım yakında mardine gidicem orada araştırırım senin için belki daha ucuza bulabilirim.
    bu arada motor almaktan vaz mı geçtin

Sağol hocam. Annem diyor; Motoru almazsak, aikido eğitimine yazdırırım seni ve tüfeği alırım diyor. Sanırım tüfekten yana olacak. Motor dediysem, honda CBR 600 Falan değil, mondial 150 zat alacaktık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekvador -- 14 Mart 2009; 17:17:46 >

• hatsanın servisi ve garantisi mükemmel sorgusuz sualsiz değişim bile yapıyolar
  • Stılık metal g36m var 400 ytl ılgılenen ahmet-1907-fener@hotmail.com ekleyın konuslam
  • quote:

Orjinalden alıntı: american_camaro

arkadaşım sana şunu söyleyim havalı tüfek bi nevi sniper kullandım ben ve de motorsiklet sürüücüyüm.
    2. motorumu kullanıyorum şu anda yaşım 16 ehliyetim yok...
    sana şöyle diyim sniperla hobi olarak ehlenmeye calış, oyunlardan aldığın zevkin ceyreğini alamassın, filmlerdeki gibi diyil yani...
    ama motor inan bana bütün oyyunlardan daha zevkli....
    kullandığım silahlar optima plastik kundak 5.5 mm ve mod 125
    kullandığım motorlar zealsun ; 125 gy ve ZONGSHEN : ZSR 125

süpersin
  • yalnız tutanağı olsun diyorsun ama bu silah modelinede bağlı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadtas

Pcp ve yaylım..
     Havalı tüfek sniper? Yardımcı olursanız sevinirim.

800e falan bulmuştum hatsan at44-10 u ama ahşap olanını değil plastik olanını oda güzeldi aslında ağırdıda..... silah dünyasına soriym dedim fiyat 1,200 mü ne öyle bişey söyledi

• aikidoya başlama senelerce yapman lazım ustalaşman için bırak aikidoyu.git kickboxa hayatını yaşa. dh fight club diye bi konu vardı orda yaz istediğini sana tavsiye etsinler.bir de askerde hangi silahları kullanabiliyoruz ve bunlar neye göre bize veriliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CouragePapillon

hatsan mod 125 aradığın silah

Arkadaşım Modsan 125 tam aradığın silahtır.Hem diyer tüfekLere nazaran fiyatı dahada uygundur. Kola şişesini bırak.!! Tam 100 m' den bir ÇANAK ANTENİ delebilcek güce sahiptir.Hatsanmod 125 kuLLanan iyi biLir.!! yardımcı oLabildiysem ne mutLu bana.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.