Şimdi Ara

Havalı Tüfek Kullananlar Buraya! (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.291
Cevap
50
Favori
475.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hatsan AT44 tactical 2.el aranıyor. LW namlu, long modeli, pompası olması tercih sebebidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feveran42

Hatsan Mod 125 vortex'in birde nitro pistonlusu varmış ama onu yurtdışında av yasak olmadığı için sadece yurtdışına yolluyorlarmış.Almışken güçlü bir şey almak istiyorum, bu Kral'ında nitro pistonlu modelleri var Mod 125 nitro pistonla eşdeğermi acaba?

Hatsan Mod 125 vortex piyasada bulabileceğiniz en güçlü yaylıdır. Nitro pistonlu daha güçlüdür diye bir şey yok. Eskiden kullanılan yayın yerini pistonlar aldı.
  • https://www.ersinoutdoor.com/kategori/airsoft-paintball-silah-tabanca-tufek

buradan beğendiğin bir model olursa fatih beyle iletişime geçerek yardımcı olmasını isteyebilirsiniz
  • HADO77 kullanıcısına yanıt
    5.5 lık havalı tufegimin yayı kırıldı sizce yay markaya göre değişiyormu
  • Omerozzz O kullanıcısına yanıt
    Yıllar önce bu defteri kapattım. Bilgim yok maalessef.

Saygılar
  • Omerozzz O kullanıcısına yanıt
    Kırılan yay parçalarını sanayi ye götürün yenisi yapıp verirler eğer yerli ise fabrikalarda değiştiriyor genelde sadece kargo parası veriyorsunuz.
  • Hocam ben de Kral N-11 kullanıyorum.Bu makineler kullanılırken ve muhafaza edilirken çok dikkat edilmesi gerekiyor.Kazara sevdiklerinizin hayatına mal olabilir.
  • Havalı tüfek değil de tabanca meraklısı bende varımmm. Doğru yerde miyim? Bir kaç inceleme videosu bile çektim.

Bunlar da burada dursun,

• quote:

Orijinalden alıntı: mysticat

Havalı tüfek değil de tabanca meraklısı bende varımmm. Doğru yerde miyim? Bir kaç inceleme videosu bile çektim.

Bunlar da burada dursun,

Gizem seni tebrik ediyorum böyle bir hobiye giriş yapmakla kalmayıp detaylı bir video çektiğin için. Aramızda sizin gibi hanımefendileri görmek güzel. Umarım günler geçtikçe bu hobiden soğumazsınız =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mysticat

Havalı tüfek değil de tabanca meraklısı bende varımmm. Doğru yerde miyim? Bir kaç inceleme videosu bile çektim.

Bunlar da burada dursun,

Mauser m712 model havalı tabanca ya da diper kwc ürünlerini Kolay Av sitesinde de bulabilirsiniz.
  • Benim havalı tüfeğim Hatsan Mod 125 Sniper Vortex.Tüfeğimin namlusunun ucunda aşırı bir kayma var lütfen yardım edin.
  • Selamun aleyküm arkadaşlar 200 tl civarı min. 300 bar basabilen pcp pompa arıyorum. ankara 5068929321
  • feveran42 kullanıcısına yanıt
    "Vortex" hatsan'la alakasız ticari bir marka aynı zamanda. yabancı sitelerde bu tip pistonlu sistemlerden "gas piston", "nitro piston" veya "nitro" diye bahsediyorlar. muhtemelen ismini yazarken böyle yazmışlardır.
  • Brkfba7171 kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hatsan Mod 125 sniper kullandım çok memnun kaldım. Tabi ki daha güçlü havalı tüfek modelleri vardır, fakat senin bütçen de en iyi havalı tüfek diyebilirim. Hatsan modelleri özellikle zaten kaliteli oluyor, havalı tüfek alacaksam ilk önce hatsan a bakarım, zevke göre diğer modeller de değerlendirilebilir. Ben bu siteden almıştım ürün açıklamaları videoları falan baya var bi bak istersen derim.havalı tüfek

Havalı Tüfek Kullananlar Buraya!
  • Merhaba, eski bir müsabık olarak bu yaz tatilinde etkinliklerde görüp ailecek hoşumuza giden havalı tüfek sevdamızı arttırmak için biraz araştırma yapmaya karar verdim. Stabil ve keskin olur diye mod125 niyetindeydim ama yayını kurmak zor ( sanırsam hep ben kuracağım) bu yüzden de pcp ye geçmeye karar verdim. Burada da hafifliğinden ötürü hatsan flash pcp kombo set ( dürbün +pompa) fiyat 1500 tl civarı olan model karışıma çıktı.
    Beklendim 50-100 m arası hedefe atış yapmaktır. 12-17 yaş iki çocukla beraber... acaba siz değerli uzman ve forumdaşlarımın bir yorumu , önerisi veya tavsiyesi olur mu?
    Saygılarımla
  • Gamo sehpa satılıktır. Dürbün sıfırlama ve atış için kullanılıyor ben evde stant olarak kullanıyordum. Sıfırından hiç bir farkı yoktur. Ankara içi lütfen. Fiyat 500 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak6006 -- 9 Haziran 2020; 0:21:22 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Hatsan mod125 vortex veya mod135qe vortex almak istiyorum. Temiz ikinci el satan var mı? ya da hangi siteden sıfırını almamı önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1AAAC360D

Arkadaşlar merhaba,

Hatsan mod125 vortex veya mod135qe vortex almak istiyorum. Temiz ikinci el satan var mı? ya da hangi siteden sıfırını almamı önerirsiniz?
    Ben mod 135 qe kullanıyorum. 125 le aralarında kundak ve namlu boyu farkı var geri kalan hemen hemen herşeyi aynı. 135 ahşap (ceviz) 125 sentetik kundak. Ben aksu av dan internet üzerinden aldım. Hilal av,Halil av l,İzmir av market,bozkurt av bu bayilere bakabilirsiniz.
  • Dediğim
     Havalı Tüfek Kullananlar Buraya!vida bu
  • Stoeger Atac tüfeğim için uygun fiyatlı dürbün arıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.