Şimdi Ara

Havaİst

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni Havalimanına ulaşım için kullanan var mı? Gerçekten belirtilen sürelerde havalimanına ulaşabiliyor mu? Ben beylikdüzü tüyap’tan binmek istiyorum. Aramızda bu noktadan binerek havalimanına ulaşan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu soru icin bence erken. Thy tum ucuslari 4 te kaydiracak. O zaman aktiflik artar ve ulasim konusunda daha net bilgiler ediniriz.
    Aayrica malum o sehrin trafigi efsanedir. Ne desek bos.

• Arkadaşlar selam. Yeni havaalanına izmir den geleceğim. Benim sefakoy e geçmem gerekiyor. Bu havaist in servisi var mı oraya

• dj_citax kullanıcısına yanıt
    Sefaköy’e direkt yok. Halkalı’ya gelip oradan sefaköy’e minibüsle geçebilirsiniz

• Bu arada tüyap’tan 2 saatte gidiyormuş havaalanına. Sabah 7 uçuşum için saat gece 2’de evden çıkmam gerek. Saat 3’te tüyap’tan otobüse binsem 5’te oradayım. Checkin vs derken ancak uçağa binerim.

• Konuyu tekrar hortlatıyorum ama şu an bu satırları istanbul yeni havalimanı’ndan yazıyorum. bu sabaha karşı 04:00’da avcılar’dan havaist’e bindim. yolculuk tam 1 saat sürdü. Yol boş ve seyahat rahattı. Avcılar => küçükçekmece => halkalı => demirciler sitesi (mall of istanbul) => yeni havalimanı güzergahını kullanıyor. İstanbul karttan 16 lira aldı. Sabah 08:00 uçuşu için bir sonrakine 04:40’dakine binmem yeterli olur.

Dönüşüm 12 mayıs pazar 18:20 uçağıyla. Şoförden bir tüyo aldım. Uçağım 19:30’da istanbul’a ineceği için tüyap’a giden havaist’lere binilirse o saatte, o güzergahta trafik olmadığını söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 11 Mayıs 2019; 7:3:50 >
  • Havaalani / alibeyköy, aksam 30/40dk sürüyormuş.

• Normaldir. Kemerburgaz’dan okmeydanı tarafına bağlanıyor sanırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.