Şimdi Ara

havada uçuşan seyler sinirlerimi bozmya başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • MELEK GİBİ BİŞEY ONLAR HİÇ RASLAMADIM ŞUANA KADAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: _DigitalMan_

ilk oynama diyen adama bakıyoruz
    HolyDaggeR
    Binbaşı
    1347 mesajı var
    belli oluyorki bu adam forumda iyi post kasmış bebelerden
    sacma sapan sekilde cevap vererek bunca post kasmış

helal olsun ne diyim ki

forumun seviyesinin bu kadar düştügüne aklım almıyor

bu tip muhalif adamların ceza alması lazım diye düşünüyorum
    ama burası bir forum herkes kendi hür iradesi ile özgür cevaplar verebiliyor
    anlayış gostermek lazım bebeciğe

+1Hemen karşıdakini kırcak hareketlerde bulunuryorlar
    heralde bunların yaş ları küçün bilmem orasını

• Benim de o havada uçan kırmızı güller sinirimi bozuyor

Bu arada post'u fazla olanlar (genellikle)16- yaş grubu we amaçları sadece post kasmak olan sahsiyetler.

Dedigim gibi 10 k postunuz olsa nolucak bilgi we kültür olmayınca..
  • quote:

HolyDaggeR
    Binbaşı
    1347 mesajı var

helal olsun ne diyim ki

Sen biras fazla konuştun git post kasıyorsun havada uçuşan şeyleri yok edemessin !! Oyun böyle . Beğenmiyorsan başka kapıya hadi anam ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaGe3200

quote:

HolyDaggeR
    Binbaşı
    1347 mesajı var

helal olsun ne diyim ki

Sen biras fazla konuştun git post kasıyorsun havada uçuşan şeyleri yok edemessin !! Oyun böyle . Beğenmiyorsan başka kapıya hadi anam ..

• quote:

Orjinalden alıntı: MaGe3200

quote:

HolyDaggeR
    Binbaşı
    1347 mesajı var

helal olsun ne diyim ki

al işte bir tane daha arızalı cıktı
    bunuda ayrın çürüklerin içine

sonra hepsini toptan atarız halkalı çöplüğüne

• Şu an oyundayım şansa bak o imajlardan şu anda yok. Knight kalsöründe optiontuşu var. Oradan en baştaki "configure game grafic quality and set screen mod" seçeneğindeki "terrain" kısmını "low" yaparsan görünmüyo olabilir..
    Kar yağsa deniycem ama şans şu an yok..
  • Bence oyunuda forumuda atmak lazım çöpe modası geçti ikisindende soğumaya başladım
    Gece çıktık bebe olmaz koxp olmaz diye halen var. Buraya geldim seviye dibe vurmuş.
    Eski elit oyuncu tayfası kalmadı şubatta alıyorum WOW cd sini o zamana kadar pk yapalım dedik rahat bile bırakmadılar alın başınıza çalın oyununuzuda forumunuzuda.
  • bende o yapraklara gıcık oluom pembe pembe uçuşuolar
  • Yaw boşverin uçusan seyleri falan siz bakın oynunuza
  • quote:

Orjinalden alıntı: L.J

Bence oyunuda forumuda atmak lazım çöpe modası geçti ikisindende soğumaya başladım
    Gece çıktık bebe olmaz koxp olmaz diye halen var. Buraya geldim seviye dibe vurmuş.
    Eski elit oyuncu tayfası kalmadı şubatta alıyorum WOW cd sini o zamana kadar pk yapalım dedik rahat bile bırakmadılar alın başınıza çalın oyununuzuda forumunuzuda.

+1905 cok haklısın valla

wow a ben başlasam diyorum
    paslaşalım
    pm den msn atarmısın
  • erhan argani flood yapma çok bosluk bırakıosun hem okuyucunun dikkati bozuluyor hemde topic bosu bosuna 2 sayfa oluyor

konuya gelince bence uçan seyler gayet hoş ama onların dosyasını bulmak zordur silsek oyun açılmaz heralde yani kurtulusun yok
  • erhanargani amacın ne senın dıkkat cekmek mi ? bi kere gülücük smilesi koymak neyıne yetmıo sızın gıbılerın forumun canına okudunuz post kasarak forum yönetıcısı olacagınızımı sanıyonusunuz (16-) size seslenıyorum bos konusarak hıc bi yere gelmez. L. J arkdasım sana katılıyorum ama ben knight online devam edıyorum
  • bak bekle sölüorum nsl yol edilceni alıosun eline oku benk benk atıosun çat çut çit ölüo bu kadar basir
  • aslında o uçan yaprak gibi şeyler lag oldugu zaman çogalıyor sanki
  • ya yeni patch geldi geleli ..tok yaprak yaptıar ..yok hawada ucusan seler yaptı k2 ..bunları yapana kadar koxp dupe vs işlerine baksalardıya

• quote:

Orjinalden alıntı: peka

erhanargani amacın ne senın dıkkat cekmek mi ? bi kere gülücük smilesi koymak neyıne yetmıo sızın gıbılerın forumun canına okudunuz post kasarak forum yönetıcısı olacagınızımı sanıyonusunuz (16-) size seslenıyorum bos konusarak hıc bi yere gelmez. L. J arkdasım sana katılıyorum ama ben knight online devam edıyorum

Hocam ben senin kadar sabırlı bir insan değilim o zaman şu an item kasayım koxp bitene kadar dedim nerdeyse full item oldum bankada +1 shard bile var basmaya kokruyorum
    Her neyse lvl 59 olduk itemleri bitirdik scrollar cashler var ama ardream de adam gibi adam yok o yüzden bırakcam artık az kaldı

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.