Şimdi Ara

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Yedek Subaylık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hava kuvvetlerinde yedek subay(sağlık asteğmen) olarak ağustos celbinde seçildim. Merak ettiğim bir konu var. Hava kuvvetleri komutanlığında doğu bölgesinde tazminat alamıyor tarzında bir şey duydum bu doğru mu? Ayrıca hava kuvvetlerinsw doğu bölgeleri nereler sadece malatya batman ve diyarbakırda üs gördüm bunların dışında var mıydı ? Şimdiden teşekkür ederim 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Karacılar kadar olmasa da(doğu+sınır) doğu tazminatı alıyorlar. Diyarbakır 8. Ana Jet'te görevli koğuştan bir arkadaş benden 300 tl mi ne fazla alıyordu. Ben Eskişehir 1. Ana Jet'te görevliydim. Yıl 2019.
    Muş'ta hava meydan komutanlığı var, kurada denk geldiğim en doğu orası. Radar üsleri de var ama oralara yedek subay çıkmadı diye hatırlıyorum.

• Tazminat alıyorsun. Tayin yerleri olarak Mardin gibi illerde var.
    Genel olarak en rahat işi yapacaksın. Hava ve Deniz Kuvvetleri her zaman muvazzaflıga geçiş yaptırmıyor
    Senin döneminde muvazzaflık açık olursa kesinlikle kal derim. Çok büyük bir şans

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kalmayı düşünmüyorum. Rdm de görev yapacağım da tazminatı merak etmiştim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakir02

Teşekkür ederim kalmayı düşünmüyorum. Rdm de görev yapacağım da tazminatı merak etmiştim

Anladım tazminat konusu bu şekilde

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Ne kadar fark oluyo terör veya hudut bölgelerinde biliyor musunuz? Hava komutanlığı her yerde yok sanırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakir02

Ne kadar fark oluyo terör veya hudut bölgelerinde biliyor musunuz? Hava komutanlığı her yerde yok sanırım

Geçen yıl karacılar 1200 alıyordu. Havacilaei tam hatırlamıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.