Şimdi Ara

HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.748
Cevap
13
Favori
734.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 90/3 ler biletlerim hasdedeniz yorgundaha fazla bekletmeyin emi
  • HAVA ER EĞT.TUG.K.LIĞI/KÜTAHYA

Celp Dönemi
    2010 MAYIS
    Celp Grubu
    2
    Sevk Tarihiniz
    08/07/2010
  • 12.bölükten erdek tsk özel eğitim komutanlığına dağıtıldım. kütahyada askerlik yapmak çok güzeldi. hava askeri olmak gerçekten ayrıcalık giden arkdaşlarım bu ayrıcalığı yaşıyacaktır.
  • Hey gibi hey! ne günlerde be... bu sayfaya ilk mesajımı hatırlıyorum da. 460 ı yedik geldik de üstünden 1,5 sene bile geçti.
  • HAVA ER EĞT.TUG.K.LIĞI/KÜTAHYA

Celp Dönemi
    2010 MAYIS
    Celp Grubu
    2
    Sevk Tarihiniz
    08/07/2010
  • temmuz 8 demi teslim oluyo 2. celp benim kütahya hava piyade olarak yerim belli oldu ama silüsümü almamıştım tc de sorun var diye orda görüşürüz artık
  • temmuzda teslim olacak izmirli arkadaşlar 05557699295 emre-kartall35@hotmail.com tanışalım
  • Havasının buz gibi olmasının dışında, Kütayha güzeldi. Kütahya'da acemiliğini yapan herkese selamlar.
  • 15. Bölükte 89/4 çavuşum. Herkeze yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım Özellikle izmirli topraklarıma :) Kütahyadan sevgiler.
  • ßende 90/2 gidiceğim ama 89 luyum tecilliydi B ye kalmısım oda temmuz dediler 6-8 temmuz arasi gel al silüsü dediler. Bakalım ne zamana cıkıcak gunumuz tahmın eden varmidir.
  • 9 temmuz ordayım 90/2 eskişehir varsa msn xxsefa@mynet.com
  • MERHABAARKADAŞLAR BENİM NİŞANLIM KÜTAHYA YADÜŞTÜ 90/2 2. GRUP GİDİCEK AMA KAÇ GÜN ACEMİLİK YAPAR BUNU BİLMEK İSTİYORUZ . . . SORMAM GEREKEN ÇOK ŞEY VAR ASLINDA AMA ŞİMDİLİK BUNU YANITLAYABİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM. . . ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM. .
  • AYRICA 5 AĞUSTOSTA ALDI BNM NİŞANLIM 10 UNDA AKŞAM 5 E KADAR TESLİM DEMİŞLER O DA 90/2 B GİDİYO ... ÇOK ÖZLİCEM ONU YAAAA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KbrEns -- 5 Temmuz 2010; 23:46:24 >
  • düştüğü bölüğe göre değişir. Eğer muhafız , erbaş yada inzibat bölüklerinden birine düşerse 70 gün civarı yapıyo olması lazım. diğerleri 30 gün sanırım.
  • selamlar bende ayın 16 sında teslim olucam muhafız erim
  • 15 de teslim oluyorum muhafız eri
  • Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığı - Kütahya - Tören Eri

15.09.2010' teslim oluyorum.

90/3 Herkese hayırlı teskereler

Adana'dan Kütahya'ya varmı?

mrapocaiypse@hotmail.com
  • arkadaslar mrb. bende 15 eylul de birliğe katılıcam adım gokhan gokhan_yukselay@hotmail.com eklemek ısteyen arkadaslar varsa konusuruz en azından ılk gun beraber gider zorluk cekmeyız konusacak bırılerı olur diye dusunuyorum. tum arkadaslara sımdıden hayırlı teskereler
  • Bende Mardinliyim ama doğma büyüme :ADANA Ayın 16 sı teslim oluyorum ..90-3 tertip bizik...

kitahya hawa er eiğitim tugayı muhafız eri olarak gidiyorum..çarşamba 23.30 Ben turizm ile Eskişehir yolcusu ordan da kütahya.. 1 saat zaten.

Fikret Yenigün, Adanalı FİKO sorarsanız bölüklerde tanişiriz
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.