Şimdi Ara

Hattınız ile oyun üyeliği açılacak 1 dakikada 50tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Hattınız ile oyun üyeliği açılacak 1 dakikada 50tl

İyi günler knight online oyunu yeni üyelikler için cep telefonu numarası istiyor

1 numara ile 1 kayıt oluşturabiliyorsunuz

Bu yüzden yeni hesap açabilmek için cep telefonunuza gelen smsi söylemeniz şartı ile 50 TL ödeme yapıyorum

İşlem maximum 5 dakika sürecek ve bir daha sizi rahatsız etmeyecegim sizde ön kayıt oluşturup deneyebilirsiniz güvenmeyenler için sonrasında elinizde başka hat varsa satabilirsiniz

edit: arkadaşlar özel mesaj atarken numaranızı bırakın ki size ulaşabileyim yoksa forum içi mesajlaşma ile süre uzun sürdüğü için sizden sonraki arkadaşa geçiyorum direk

edit2: kimsenin zorla numarasını almıyorum ! ilginizi çekmiyorsa yorum yazmak zorunda değilsiniz

edit3: güven sorunlarınız varsa bana o olur mu bu olur mu yazmayın knightonline yazıp google yeni servarlara ön kayıt oluşturma kısmını doldurun kendiniz görün numara isteyip istemediğini

edit4:siz ne yapıyorsunuz bu kadar numarayı sorusunun cevabı 50 tane bilgisayar ile al sat yapan yaratık kesen 5-10 kişilik bir ekibiz bu yüzden her yeni pc alındığında yeni numara gerekiyor

edit5: hat al diyen arkadaşlar şuan aktif çalışan 300 tane bilgisayar var bu hatları hangi telefona sokucam nasıl muhafaza edicem kısmını unutmasın

https://forum.donanimhaber.com/hattiniz-ile-oyun-uyeligi-acilacak-1-dakikada-50tl--154734414

önceki konuyu uplayamadım

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : UPS İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.