Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tulii Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.574
Cevap
669
Favori
1.148.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bana da 1 ay boyunca aylık 5 gb verdiler. Ama dasa sonra saatlik 1gb tarzı hediyeler gelmeye başladı. Sanırım yeni geçenlerin ağzına bir parmak bal sürüp bırakıyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhabalar bu sayfayı googleda gördüm ve foruma üye oldum. Bugün hattımı turkcell fatursıza numara taşıma talebinde bulundum. beni faturalıya ikna etmeye çalıştı ters konuştum faturasızda direttim. bana iki kez imza attırdılar ve 35 tl para aldılar bu para neden diye sorduğumda hattınız açılınca içinde 35 tl bakiye olacak dediler. doğru mudur acaba? bir üçkağıt döndüğünden şüpheleniyorum.

hattım hayırlısıyla açılınca lifecell hoşgeldin 5 gb paketini almayı düşünüyorum. sanırım 2 haydi gel 2 de ile özel kampanyası varmış. yani 5+2+2 ediyor gb doğru mudur? bu gblar 12 ay boyunca geçerli midir? ve hattım açılınca ne yapmam gerekiyor yardım eder misiniz? herkese iyi günler diliyorum...
  • gogolseven G kullanıcısına yanıt
    Selamlar hocam, ben bildiğim kadarıyla yardımcı olayım. Öncelikle numara taşımalarda istediğiniz hatta faturalı / faturasız olarak geçiş hakkınız bulunuyor. Bayilerin bu işlemler için sizden ücret almaması gerekiyor. Bu işlemi yapan bayi hakkında şikayetçi olmanızı tavsiye ederim zira hattınız açıldığında verdiğiniz 35 TL'yi kendileri yüklemediği takdirde hayatınızda bakiye olmayacaktır.

Lifecell hoşgeldin 5gb paketini alarak belirttiğiniz hediyelerden faydalanabilirsiniz. Birde hattınız açıldığında Paycell uygulamasını indirip hediye 50 TL'yi almayı unutmayın. Bu 50 TL ile belirli üyelikler alabiliyorsunuz ve size forumdaki diğer kullanıcıların yaptığı gibi goller cepte paketleri almanızı tavsiye ederim. Gollercepte uygulamasını indirerek içerisinden her gol 100 MB oynayacaksanız. Seçtiğiniz maçlarda olan gol kadar internet kazanırsınız. Forumda ayrıca gollü maç önerileri için konu da vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam merhaba hattımı dün Turkcell e taşıdım ve 50 TL kontör yükledim. Fakat hiç mesaj atmadığım halde dün 1 adet yurtdışına mesajdan 1TL bugün de sabit hatta mesajdan 0.4 TL kesildi. Turkcell bayisine gittim müşteri hizmetlerini aramamı söylediler. Acaba ne yapmalıyım?

• Telefonun iphone mu

• eğer hat açıldığında içinde 35 tl olmazsa şikayette bulunacağım. paycell elli tl bitmiş sanırım. peki hat açıldıktan sonra paket alımı, haydi gel ve ile özel fırsat kampanyalarından nasıl faydalanacağım acaba?
  • Hocam acaba Hoşgeldin 1gb paketiyle ile özel 2 gb fırsatını birlikte kullanabilir miyiz? Sanırım +2gb da paketle birlikte geliyor toplam 12 ay boyunca 5 gb internet oluyor 25 tlye.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/hos-geldin-1gb

• mobilephone456 kullanıcısına yanıt
    Evet kullanabilirsin.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

Paketle +2 nin süresi bitti. +1gelir toplam 4gb olur.

• Anladım hocam çok teşekkürler gözümden kaçmış.

• Durumunuz genel bilinen bir durum değil,kişiye özel bir durum ve kişiye özel bilgi içeren bir durum. 0532 532 0000 musteri hizmetleri bilgi verebilir. Bazen herşey abonenin çok enin olduğu ve iddia ettiği gibi olmuyor. Müşteri hizmetlerini acele arayıp incelettiriniz. Paket almamışmıydınız?

• Hocam sizin durumunuzu ben de yaşadım ilk taşıdığım ay, sebebini araştırmadım. Bir arkadaş telefonun iphone mu demiş. Ben iphone kullanıyorum belki iphonela ilgili bir durumdur.

• gogolseven G kullanıcısına yanıt
    Numara taşırken hat daha taşınmadan para alındığını ilk defa duyuyorum. Hat daha taşınmadan ne yüklemesi yahu.
    Siz,hattınız taşındıktan sonra ister paycell üzerinden kampanya kombinasyonu yapmak için ister bankamatikten yada bayiden hattınıza tl yuklersiniz ki biz burada paycell alın yada tanımlayın,paycell üzerinden hattınıza TL yükleyin internet kazanın diyoruz.
    Hattınızı resmi yetkili Turkcell TiM diye bilinen bayilerden mi taşıma yaptınız,yoksa Tutkcell tabelalı telefon yada kapak satan telefon dükkanlarından mı?
    Olumsuz bir durum var,işleyiş bu şekilde olamaz. Başka bir Turkcell bayisine gidin durumu anlatın normal mi deyiniz. Bayide çalışanların tişörtlerinde Turkcell logosu yada Turkcele ait bir markanın logosu olmalı buna dikkat ediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 23 Temmuz 2019; 9:3:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogolseven

merhabalar bu sayfayı googleda gördüm ve foruma üye oldum. Bugün hattımı turkcell fatursıza numara taşıma talebinde bulundum. beni faturalıya ikna etmeye çalıştı ters konuştum faturasızda direttim. bana iki kez imza attırdılar ve 35 tl para aldılar bu para neden diye sorduğumda hattınız açılınca içinde 35 tl bakiye olacak dediler. doğru mudur acaba? bir üçkağıt döndüğünden şüpheleniyorum.

hattım hayırlısıyla açılınca lifecell hoşgeldin 5 gb paketini almayı düşünüyorum. sanırım 2 haydi gel 2 de ile özel kampanyası varmış. yani 5+2+2 ediyor gb doğru mudur? bu gblar 12 ay boyunca geçerli midir? ve hattım açılınca ne yapmam gerekiyor yardım eder misiniz? herkese iyi günler diliyorum...
    para almaya hakları yok, lifecell 5gb alacağım falan dediniz mi onlara? belki hattı direk o paketle açmak için almışlardır diyeceğim ama o da saçma.

önce paket yapmadan il özel hediyesi için kayıt olun
    ILFATURASIZ 2GB --> 2200

kayıt mesajı geldikten sonra lifecell 5gb paketini alın
    LIFECELL HOSGELDIN 5 GB --> 2200

yapmanız gerekenler bunlar, 12 ay geçerlidir

27 Haziranda geçiş yaptım o gün bugündür yumurtadan aldıklarım

GNC Catlat Hediyeni Kap Kampanyasi'ndan kazandigin yurt icinde kullanabilecegin aylik 1 GB hattina yuklendi. Paketini 28.07.2019 00:19 tarihine kadar kullanabilirsin. B002

GNC Catlat Hediyeni Kap Kampanyasi'ndan kazandigin yurt icinde kullanabilecegin aylik 1 GB hattina yuklendi. Paketini 02.08.2019 20:28 tarihine kadar kullanabilirsin. B002

GNC Catlat Hediyeni Kap Kampanyasi'ndan kazandigin yurt icinde kullanabilecegin aylik 1 GB hattina yuklendi. Paketini 04.08.2019 17:36 tarihine kadar kullanabilirsin. B002

GNC Catlat Hediyeni Kap Kampanyasi'ndan kazandigin yurt icinde kullanabilecegin aylik 1 GB hattina yuklendi. Paketini 09.08.2019 18:05 tarihine kadar kullanabilirsin. B002

GNC Catlat Hediyeni Kap Kampanyasi'ndan kazandigin yurt icinde kullanabilecegin aylik 1 GB hattina yuklendi. Paketini 11.08.2019 14:24 tarihine kadar kullanabilirsin. B002

GNC Catlat Hediyeni Kap Kampanyasi'ndan kazandigin yurt icinde kullanabilecegin aylik 1 GB hattina yuklendi. Paketini 16.08.2019 13:27 tarihine kadar kullanabilirsin. B002

GNC Catlat Hediyeni Kap Kampanyasi'ndan kazandigin yurt icinde kullanabilecegin aylik 1 GB hattina yuklendi. Paketini 18.08.2019 11:10 tarihine kadar kullanabilirsin. B002

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Diğer hatta da 1TL 1GB verdi GNC yumurta çatlat.
    Sen yat kalk dua et valla. Yumurtadan her hafta 2 GB,ayda 8GB internet almak nasıl bir baldır.

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

• Hocam bu nasıl bir bugdur bilmiyorum ama çok memnunum. Yaz sonuna kadar devam eder umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 23 Temmuz 2019; 3:11:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miui kullanıyorsanız SIM aktivasyonu diye birşey var. Ona basınca yurtdışı SMSi atıyor ve 1 TL alıyor.
    Mi cloud servislerini kullanmıyorsanız aktivasyon gerekli değil.

• Yine aylık 1gb verdi bakalım yarın ne olacak

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.