Şimdi Ara

Hattını taşıyana Turk Telekom mobil 15 GB 53 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
8
Favori
3.649
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom hattını taşıyana (Turkcell ve vodofone dan) 15 GB+1000 dk+1000 SMS telsiz dahil 53 TL. Telekomlar arası sınırsız. Sadece merkez Telekom resmi dairelerde. Aralık sonuna kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel kampanyaymış vestelcell'e gecmeseydim affetmezdim. Etrafımda soran olursa yönlendiririm teşekkürler

• Taahhüt var mı? Bir ay sonra zammı geçirmesinler?

• Çok iyi fiyat.

• tarifenin ismi nedir? büyük ihtimal egm personeli, kamu tarifesi falan. her yerde vermezler.

• Tarifenin adı nedir ?

• taahhütlü bu fiyata verirler mi ki

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • broşür vs var mı. biz gitsek yapmazlar şimdi

• Nedir bu paket detay verirmisiniz

• BOMBANIN PİMİNİ ÇEKTİN GİTTİNHattını taşıyana Turk Telekom mobil 15 GB 53 tl 

• Aktif gozuken bu kampanya var arkadasin dedigi 53₺ onu bulamadim

• sarigol45 kullanıcısına yanıt
    4tl telsiz kullanım ücreti eklersen 53

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Telekom bayisindeyim sordim bitti dediler

bayilerde 1 Aralıka kadar yapılıyordu fakat bu tarife kamuya özel olduğu için ve bayiler herkese yaptıkları için onlardan yapılamıyor artık. Telekom müdürlükleri ve müşteri hizmetleri aracılığıyla devam ediyor. ben kamu çalışanıyım müşteri hizmetleri üzerinden yaptım başvuruyu bügün arayıp personel kimlik kartımı mail atmamı istediler ve sadece bayiden alındıbizlerde ve il müdürlüklerinde devam ediyor dediler.

• kozgel K kullanıcısına yanıt

Konuyu acan arkadas kamu tarifesi yazsa sorun yok zaten o su an aktif burda turkcell,vodafone tasimaya diye yazinca genele hitap ediyor su an en uygun 6+6 12gb vestelcell gozukuyor 1 yil tahhutlu mevcut tarifem bodafone uyumlu devreden 8gb subatta tahhutun bitiyordu 36₺ oduyorum vergiler dahil su an 7 gb 80₺ teklif ediyor vodafone ve cekim gucu yonunden zayif kararsiz kaldim

Bu tarife kamuya özel hocam bayiler bir şekilde kimlik kartı olmadan yaptılar bu yüzden onlardan alındı. Vodafone a gelince şahsi fikrim uzak durun. Vodafone eski kalitesinden çok uzak maalesef.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Vodafone cekmiyor zaten simdiden tahhut bitecegi icin her gun ariyorlar mevcut tarife detayi asagida

Simdide bunu sunuyorlar

Yeni Yıldan once bir yere tahhut vermem gerek 2023 te %200 lere varam zam yolda 15 ay once 36₺ tahhut verdigimde o zaman sartlarinda normal olan tutar su an cerez parasi

Benim de turkcell 3 tane hattım var ikisi için ceza da ödeyeceğim ama değer çünkü sizinki gibi şubatta bitecek ve pahali olacak bu yüzden erken davranıp telekoma geçtim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Ben bu tarifeye gecmeyi düşünüyorum 6+6 12 gb 45₺ 9+9 18 gb 55₺ 1 yil tahhutlu turktekekom altyapisinda

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.