Şimdi Ara

Hattımı Turkcell'e Taşıyacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hattımı vodafone den turkcelle taşıyacağım bugün lakin bol internetli uygun bir tarife bulamadım. var tabi ama biraz pahalı geldi
    gözden kaçırdığım bildiğiniz güzel bir tarife var mı?

ev interneti de içinde olan paketler varsa değerlendirebilirim ev internetimi de değiştireceğim çünkü

şimdiden teşekkürler

• yok mu bilgili bir arkadaş
  • Bulursan bizede söyle kullanalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tcell uygun bişey yok. 30 lira dan aşagı hiçbir şey yok. Tavsiye etmem.
  • Lifecell tarifesi fena degil. 34 lira 5 gb internetten basvurursan 2gb veriyor 4 ay boyunca. Ayrica salla kazan bip surpriz nokta kullanirsan bi ton internet geliyor. Benim hatta su an 18 gb var hediyelerle beraber. Bip kullanimda internetten yemiyor. Goruntulu aramalari oradan yapiyorum. Su an cok memnunum. Internet hizi ve kapsama olarak cok fark var. Ozellikle karadenizde dag bayir 3g kullaniyoruz su an. Turk telekomdan da memnundum ama cok zam yaptilar. Ikna etmek icinde ugrasmadilar. Ben memnunum turkcellden simdilik. 1 sene sonra tekrar bakicam.

• Lifecell faturasız 8gb 40₺

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lifecell Fırsat 5Gb paketindeki 750 dakika bip üzerinden mi geçerli, internetin olmadığı yerde de gsm üzerinden arama yapılabiliyor mu?

Ayrıca 5 Gb paketi de her yöne geçerliyse uygun gibi.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/lifecell-paketleri/lifecell-firsat-5gb#ya
  • En az 30 lira yükleyene yüklediği kadar TL ve 1 gb internet hediye ediyor zaten ben de turkcellden başka birine taşıyacaktm en iyisi yine turkcell taşıyamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: trtunski

Lifecell tarifesi fena degil. 34 lira 5 gb internetten basvurursan 2gb veriyor 4 ay boyunca. Ayrica salla kazan bip surpriz nokta kullanirsan bi ton internet geliyor. Benim hatta su an 18 gb var hediyelerle beraber. Bip kullanimda internetten yemiyor. Goruntulu aramalari oradan yapiyorum. Su an cok memnunum. Internet hizi ve kapsama olarak cok fark var. Ozellikle karadenizde dag bayir 3g kullaniyoruz su an. Turk telekomdan da memnundum ama cok zam yaptilar. Ikna etmek icinde ugrasmadilar. Ben memnunum turkcellden simdilik. 1 sene sonra tekrar bakicam.
    Basvurdum bu pakete ama hediye gelmedi hic. Basvurmak mi gerekiyor

• Ayrica salla kazanda cikmadi bugun cuma degil mi

Arkadasimda var ama bende gozukmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Paysage

Ayrica salla kazanda cikmadi bugun cuma degil mi

Arkadasimda var ama bende gozukmuyor
    Haftaya cuma gelir.

• quote:

Basvurdum bu pakete ama hediye gelmedi hic. Basvurmak mi gerekiyor

Alıntıları Göster
    Hattin geçtiyse ilk 5 6 gun hediye alamiyosun sonra aliyosun.

Salla kazani haftaya cuma kullanacaksin. Hediye kazanmak istiyosan bip kur. Orada supriz noktayi takip et. 1 gb gelecek hemen gunluk. Onun da calismasi 5 6 gunu buluyor. Ayrica bipten grup kur. Gruba ilk mesaji at 1 gb geliyor haftalik. Sonra dergilik indir kur ucretsiz dergilerden birini indir 1 gb gelecek. Yani uygulamasini indir mobil veriden 20 arama yap 1 gb gelecek. Bunlardan ziyade surpriz noktadan hediye geliyor en cok. O aktif oldugunda gunde 3 ayda 10 defa olmak uzere hediye kazaniyosun. Gnc'ye uye olup bipte gnc kanalini takip edersen 2gb gelir. Ben geceli 10 gun oldu daha ana internetten 1 kb kullanmadim. Bir de bipte kim 1gb ister yarismasi var onu da oynayabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: trtunski

Hattin geçtiyse ilk 5 6 gun hediye alamiyosun sonra aliyosun.

Salla kazani haftaya cuma kullanacaksin. Hediye kazanmak istiyosan bip kur. Orada supriz noktayi takip et. 1 gb gelecek hemen gunluk. Onun da calismasi 5 6 gunu buluyor. Ayrica bipten grup kur. Gruba ilk mesaji at 1 gb geliyor haftalik. Sonra dergilik indir kur ucretsiz dergilerden birini indir 1 gb gelecek. Yani uygulamasini indir mobil veriden 20 arama yap 1 gb gelecek. Bunlardan ziyade surpriz noktadan hediye geliyor en cok. O aktif oldugunda gunde 3 ayda 10 defa olmak uzere hediye kazaniyosun. Gnc'ye uye olup bipte gnc kanalini takip edersen 2gb gelir. Ben geceli 10 gun oldu daha ana internetten 1 kb kullanmadim. Bir de bipte kim 1gb ister yarismasi var onu da oynayabilirsin.

Alıntıları Göster
    hocam dergilik yani ve bipten 1 gb ı aldım

lakin gnc ye üye olamıyorum 26 yaştan büyük olduğum için
    doğum tarihi güncellemenin yolu yokmu

• Paysage kullanıcısına yanıt
    26 dan küçük tc bul

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

26 dan küçük tc bul
    online işlemlerden o kişinin isim soyisim ve tc sini girsem
    müşteri hizmetlerini aradığımda sorun olmazmı hattı ben kullandığımdan
  • Paysage kullanıcısına yanıt
    Türkcell de o işler nasıl işliyor bilmiyorum ama sözleşme senin üzerine kayıtlı sonuçta o yüzden sıkıntı olmaz bi nevi kullanıcı tanımlıyor gibisin

Ama yasal sahibi sensin

• Kullanmakta olduğunuz hat sizin adınıza mı kayıtlı?
    kısmına hayır ı işaretleyip
    26 dan küçük bi tc bulursam olur herhalde
  • Alin gecin hocam lifecell firsata. Bende onceden tt kullaniyordum ama ev internetim icin altyapiyi yenilemediklerinden kizip Turkcelle gectim. İyi de oldu firsat paketimde 750 dk heryone 1000 dk de bipden heryone. 100 sms var bide her yone. Benim aldigim pakette haydi gel ile 1 gb de ekstra internet verdi. Aylik 6 gb internetim oldu. Tabi hediyelerle 30 gb yi gecti bu kullanimim. Evde 4g 60-70 mbps hiz veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Alin gecin hocam lifecell firsata. Bende onceden tt kullaniyordum ama ev internetim icin altyapiyi yenilemediklerinden kizip Turkcelle gectim. İyi de oldu firsat paketimde 750 dk heryone 1000 dk de bipden heryone. 100 sms var bide her yone. Benim aldigim pakette haydi gel ile 1 gb de ekstra internet verdi. Aylik 6 gb internetim oldu. Tabi hediyelerle 30 gb yi gecti bu kullanimim. Evde 4g 60-70 mbps hiz veriyor.
    şu haydi gel bi bana vermedi herhalde
    bi yere başvurmak gerekiyormu otomatik mi veriyor
  • quote:

şu haydi gel bi bana vermedi herhalde
    bi yere başvurmak gerekiyormu otomatik mi veriyor

Alıntıları Göster
    Haydi gel lifecellde olmuyor. Bazi tarifelerle sinirli zaten gerekte kalmıyor cunku surekli biryerlerden hediye geliyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.