Şimdi Ara

Hattı kapatabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar fiber gpon tarzı internet kullanıyorum 16 mbps hız var neyse taşınmam gerekiyor ve yeni gittiğim yerde fiber yok adsl var tahattut yeni vermiştik sayılır 4 5 ay oluyor fiber olmadığı için cayma hakkımı kullanabilir miyim bilgisi olan var mı?
    Adsl hizmet geçmek/almak istemiyorum.

• Fiber ile 16 alıyorsanız adsl de 16 ya kadar destekliyor. Yeni evde 14-15 e kadar alabiliyorsanız kapatmaya gerek yok bence. Bir deneyin önce. Kapatırsanız Ttnet taahhüt cayma bedeli çıkarabilir üstüne.
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Hocam büyük ihtimal destekliyordur ama taşınma da fırsat diye başka sağlayıcıya geçeyim diyorum fiber ben ping değeri vs iyi olduğu için aldım ne yalan söyleyeyim şimdi geçersek daha uyguna paket buluruz gibi ayda 90 lira veriyorum.
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    Arada bağlantı kalitesi açısından farklılık olacaktır ama kullanmaya devam edebilirsiniz yeni adresinizde.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Hocam peki bunu gerekçe gösterip cezasız kapatabilir miyim?
    Sözleşmenizde sadece "fiber" yazıyorsa evet, "fiber/hiper" yazıyorsa hayır.
  • 16 MBps ile 8 MBps ve 4 MBps fiber değildir adsl dır aslında fiber görünümlü adsl vermişler hipernet veya fibernet 24 MBps ile 100 MBps dir
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

16 MBps ile 8 MBps ve 4 MBps fiber değildir adsl dır aslında fiber görünümlü adsl vermişler hipernet veya fibernet 24 MBps ile 100 MBps dir
    GPON fiber alıyorum hocam tilgin modem 35 mbps idi 2 sene önce sonra süre doldu 35 mpbs'e dediler 150 liraya yakın bende 90 liraya yarısını aldım diyeyim ama 21 20 görüyor hep.
    Turk Telekom fiber diye satıyor da turkiyeden başka bir ülke de 8 veya 16 MBps fiber diye satan ülke yok dünya da
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    Orası öyle hocam fiyatları çok uçurdular sağ olsunlar bizi de buna muhtaç bıraktılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemansky -- 12 Ocak 2020; 23:53:30 >
    Evet ne yazık ki öyle
  • Upload kaç mbit. Hat değerlerinizi atarsanız daha net bilgiler gelecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.