Şimdi Ara

Hatırlayamadığım Dizi İsmi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çocukluğumda(23 yaşındayım şuan) bir dizinin finaliydi sanırım. Adamın tekinin konuşan uçağı falan vardı arabası vardı. final bölmünde ana karakteri kurtarmak için falan yok oluyorlardı.. Sahne yanlış hatırlamıyorsan başka bir uçakta geçiyordu kötü adamı yakalamak için. araba motosikletde olabilir. Çok bir bilgi veremedim hatta hiç veremedim ama hatırlayan var mı neydi ismi. Nedense ben adını batman diye düşünüyorum ama en ufak bir bilgiye ualaşamdım bu konuda.. Yardım edebilecek kimse varmı acaba??? delirecem 2 saattir bulamadım ismini.. Çok izlenen bir diziydi ama neydi???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumhur_28 -- 21 Ekim 2010; 1:27:04 >

• Senin sorunla ilgisi yok ama kardeşimin (seninle yaşıt) bana bir oyunu sormasına benzettim ve yazmak istedim. "Abi böyle bir kız vardı gece çatıda koşuyordu. Böyle kocaman bir ay vardı. Ama yoksa o kız değil de adam mıydı? Yoksa gündüz müydü güneş mi vardı. İşte böyle kaçmalı dövmeli birşey idi." Sonunda 5. element çıktı. Gerçekten hem hanım kızımız Milla ile hem de Bruce abi ile oynuyorduk. Senin bahsettiğin dizi de hem motosiklet hem araba olabilir şimdi Ama cevabı ben hatırlamıyorum ne yazık ki :(
  • power rangers olmasın
  • dostlar cevaplar için tşkkürler ama değildi sanırım. araştırdım değil sanırım..
  • Yalan Rüzgarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abdurrahman HacıKerimoglu

Yalan Rüzgarı

değil :)
  • the simpsons
  • knight rider
  • kinght rider evet
  • SUPER DAD
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.