Şimdi Ara

Hata bildirimleri : mawice :

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @ Ana sayfada forum forum katogorileri altında yazan bölümlere hep bu haftafta konu sayısı ve yoruma 0 yazıyor bunda hiç konu yokmuş içeri gibi bir intiba uyandırıyor

@ Özel mesajla gelen linkleri açamadım diğer konulardaki linkler de böylemi bilmiyorum ama linke tıklandığından herhangi bir işlem yapmıyor

@ Telefona bildirim geldiğinde bildirim ekranında bası semboller çıkmıyor

@ programdan fotoğraf yüklemek istediğimde internet bağlantınızı kontrol edin diyor yüklemiyor.

@ 3G den girdiğimde mesajları düzenlemek isterken sürekli internet bağlantınızı kontrol edin uyarısı alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawice -- 4 Şubat 2016; 15:07:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @ Telefona bildirim geldiğinde bildirim ekranında bası semboller çıkmıyor

@ programdan fotoğraf yüklemek istediğimde internet bağlantınızı kontrol edin diyor yüklemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawice -- 4 Şubat 2016; 14:48:22 >
  • @ Yapılan güncellemelerden sonra değişiklikler oldu ancak hala daha linkler açılmıyor. Merin olarak görüyor sanki linki uygulama bereye yönlendireceğini bilmiyor gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @ uygulamanın en üstündeki arama bölümü sadece ana konu başlıklarını buluyor bölüm içinde herhagibirşey bulamıyor

• @ Bildirimlerde sıkıntı var sanırım 1 bildirim gösteriyor, o gösterdiği bildirimi açıyorum okuyorum ama halen daha bildirim aktif duruyor kendim güncelliyorum ancak hala aktif görünüyor

• @ özel mesaj geldi ancak programdan tuklayamıyorum

• @ bu bildirim ekranındaki simgeleri gösterememe hatası devam ediyor.

@ bildirmler ve simgede 1 işareti duruyor. Bakmadığım yer kalmadı silemiyorum da.

• @ bildirim geldiğinde bildirim sekmesinden o bölüme gidilmesse bildirim sanit kalıyor baksanız dahi.

• mawice kullanıcısına yanıt
    O yanlış istatistik benimde dikkatimi çekmişti ekledim listeye

Özel mesaj linkleri bende çalışıyor ya düzeltildi yada sizde farklı çalışmayan bir link var.

Bildirim semboller düzeltiyoruz onları.

Resim yüklenme sorunları çoğunlukla çözüldü bir tek çoklu yükleme kaldı.

Bu düzenleme sorunu devam ediyor mu ?

Tam olarak mesaj mı aramak istediniz yoksa konu mu ?

Tam yaşadığınızı anlatırsanız daha iyi anlayabilirim.

Bu büyük bir sorun yakaladığınız için teşekkürler ben biliyordum ama şu anda ne yazık ki forumun çoğu yerinde bu sorun var yani düzeltmek gereken bir sürü yer var.

Ama bakalım çözebilecek miyiz kolay bir yöntem bulabilir miyiz ?

• Arama konusu şu şekilde uygulanın ilk açılış ekranında en tepedeki arama çubuğu na yazdığım konuları bulamıyor. Oradaki arama çubuğu sadece alttaki ana bölüm isimlerini buluyor. Mesela o arama çubuğuna
    Yeni astra yazınca bulamıyor ancak
    Motorlu araçlar yazınca bulabiliyor

• Son güncellemeden sonra konudaki son mesajlara gidemiyorum. 456 sayfada sona git diyorum olduğu yerde kalıyor

Haklısınız bozulmuş yarınki düzenlemede düzeltilir. Kusura bakmayın hızlandırmaya çalışırken oluyor böyle.

Orada sekme altında forum konu üye filan gibi seçenekler var gördünüz mü acaba ?

• gun kullanıcısına yanıt
    Hayır malesef göremedim bendekileri şöyle sıralıyım. Sağ alt köşede mesajlara giden kutucuk var. Alt kısımda mesaj yazdığımız kutucuk hemen onun solunda mesaj ayarları sekmesi var. Birde en üst kısıda forum konu başlığı mevcut o kadar.

•  Hata bildirimleri : mawice :

•  Hata bildirimleri : mawice :

Konunun altı üstü fotolarda olduğu gibi bende

• Konu içinde değil kusura bakmayın uygulama giriş sayfasında var an itibari ile konu içine arama gelmedi ama gelecek

• Gelen bildirimlerde karakterler yine düzelmemiş

Birde favoriler bölümünde konunun ismi görünmüyor nedendir anlamadım bu sonraki güncellemelerden sonra oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawice -- 11 Mart 2016; 12:33:23 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.