Şimdi Ara

Hata Ayıklama Problemi G2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar telefona root atıcam daha öncede attım sıkıntısız her neyse telefon yaptığım bir işlem sonucu geçenlerde brick oldu anakart değiştirmek için garantiye yolladım değiştirdiler geldikten sonra tekrar rootlamak istedim geliştirici izinlerinden hata ayıklamayı açıyorum bilgisayara bağlandığında izin sorardı eskiden ana sayfada hiç bir şey çıkmıyor bu yüzden root yapamıyorum.. İzinleri iptal ettim hatta telefona tekrar kdz bile attım :D ama yok çözüm olmadı internette de araştırdım yok bulamadım bir bilen yardım edebilir mi

• USB Hata Ayıklama'yı açtıktan sonra bilgisayara bağlayın, sonra USB seçeneklerinden sadece şarj'ı seçin. Büyük bir ihtimalle izin panosu çıkacaktır. Gelmez ise MTP'ye geçin tekrar.
  • öncelikle hangi romda oldugunu belırtmemişşin. hepsi farklı yapılıyor cunkü.kullandıgın roma gore foruma bak cevabı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan499

öncelikle hangi romda oldugunu belırtmemişşin. hepsi farklı yapılıyor cunkü.kullandıgın roma gore foruma bak cevabı var

V30C-TUR-XX 5.0.2 zaten forumda ki 5.0 konusundan indirdiğim rom.. Bu arada mtp ptp internet paylaşımı hepsini denedim sonuç bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.