Şimdi Ara

Hat Devir Ücretleri Ne Kadar? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
35.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • numaranın ilk alındığı operatörden devir işlemi yapılması eskidendi. şimdi yok öyle birşey. hattını vodafone'a taşıyıp orada devir işlemi yapabilirsin. teyit etmek için 3 tane vodafone bayine gittim sordum. ben de aynı durumdayım çünkü.
  • Kimse gercegi bilmiyor.

Tikandik vallahi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstediğiniz opratorde olun faturali iseniz 12 ay boyunca 5 lira faturasız iseniz 30 lira elden peşin ödeyerek anlık olarak devir işlemi yapabilirsiniz

• Güncel faturasız hat devri hala 30 TL mi bilgisi olan var mı?

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Gecenlerde sordum 72dediler 12ay taksitle odeniyor

• 72 TL nedir bayi kendisi de üstüne mi eklemiş ne yapmış 60 TL ye yeni hat alırım.

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Faturali 72 faturasiz 65diyince cikdim zaten turkcellden vodafonede kullandigim paketi 10 15tl fazlasini odeyip birde buna 65odemek cok sacma simdilik dursun babamda yeni hat firsatini beklerim gecemlerde vodafone 19tl idi mersinde keske alsaydik

• Prefix'i 53X'lu olan numarayı Vodafone'da üstüme devralabiliyor muyum, kesin bilgi mi bu?
  • Turkcell güncel hat devir ücretini bilen var mı ?
  • LoRdOfWeB kullanıcısına yanıt
    Banada aynı fiyat çektiler vazgeçtim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar türk telekomun sitesinde devir işlemi ücretsizdir yazıyor. bende yıllardır kayınbiraderin polis hattını kullanıyorum hattı kendi üstüme alıp operatör değiştirmeyi düşünüyordum burada buldum kendimi :) Hat Devir Ücretleri Ne Kadar?
  • subasi66 kullanıcısına yanıt
    İşlemi yaptırdın mı kardeş. Herhangi bir ücret çıktımı @subasi66

• quote:

Orijinalden alıntı: doubt777

İşlemi yaptırdın mı kardeş. Herhangi bir ücret çıktımı @subasi66

yok hocam henüz yaptırmadım 26 haziranda taahhüt sürem doluyor o zaman kadar yaptırmayı düşünüyorum ama arkadaşların bahsettiği gibi bir ücret varsa yaptırmam şahsen.
  • subasi66 kullanıcısına yanıt
    haklısınız çok para
  • 67 lira gibi bir fiyatlandırma söz konusu şuan faturasız için. Geçenlerde 20 tl gibi bir fiyat vermişlerdi müsait olmadığım için yaptıramadım.Yakın zamanda uygun fiyat alanlar yorumlarsa sevinirim...
  • Vodafone faturasız hattı 30 tl ye yaptı.
  • Vodafone 39 tl. Faturasız.

• turkcell faturalı ne kadar acaba
  • Faturasız vodafone hattın devir ücreti nasıl ödeniyor bilginiz var mı.
    Hattım faturalı, önce faturasıza dönüp peşine hat devrini gerçekleştirmek istiyorum okuduğum bazı yerler önce işlemi yaptığımız yere para ödeyip üstüne hatta kesilmesi gereken miktarda TL yükleyip hattan para kesilmesini bekliyormuşuz bu doğru mu?
    Bir de 90 gün olayı gerçek mi, geçen Türk telekom müşteri hizmetlerini aradım hattımı sizin operatöre taşımak istiyorum ancak devir işleminden sonra böyle bir bekleme süresi var mıdır diye sordum, beni beklemeye aldılar hemen cevabı verdiler böyle bir durum yoktur direkt taşıyabilirsiniz devirden sonra demiştiler.
    Kafam çok karışık şu üç soruyu bizlere güzelce izah edebilecek biri var mıdır acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.