Şimdi Ara

HAT DEVİR İŞLEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yaklaşık 55 gün önce hattımı bimcell den vodafone geçirdim. Hattı babamın üzerinden devir almak istiyorum. bayiler konu hakkında bilgisiz. kimi bayi 90 gün dolmadan devir olmaz diyorlar kimisi afaki ücretler çıkarıyor. ayrıca devir ettikten sonra kimisi başka operatöre geçiş yapabilirsiniz diyor kimisi 90 gün beklemek zorundasınız diyor. Yakın zamanda bu işlemi yapan varsa bilgilendirebilir mi?

• İlk hattiniz bimcell miydi eger oyleyse 90 gun beklemelisiniz sifir alinan hat bimcell den vodafone gecildiyse 90 gun beklenmeli diye biliyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Değil Telekomdu eski bir hat

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bence yaparsınız sorun olmaz diye biliyorum. Vodafone'da bekleme şartı yok. Ama devir yaptıktan sonra yeni hat sayacagi için taşıma hakkı vermeyebilir bir süre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım üzerine olan hattı bende üstüme almak istiyorum ne kadar bir ücret çıkar? Hocam senin bilgin vardır az çok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nostalji16 -- 21 Ağustos 2022; 12:7:37 >
  • nostalji16 kullanıcısına yanıt
    200TL bayılmalısın en az.

• Vodafone faturasız 55₺

• nostalji16 kullanıcısına yanıt

Bayiler kafalarına göre fiyat çıkarıyor tutmuyor .

2niz bayiye gidin bi sorun uyarsa devir yaparsınız

• Beklemenize gerek yok. Ücreti de 50.75 TL bilginiz olsun. Kesin bilgidir yani.

• Vodafoneye geçiş yaptım hattım bugün açıldı şuan devir almak istiyorum bugun içerisinde alabilir miyim?

• Alırsn

• 10-15 yıl önce mobil operatörler hakkında çoğu bilgiye sahiptim, forumun bu bölümünde çok vakit geçirirdim ama şu an bazı bilgilerim eski ve hatalı..

Eskiden, hattı sadece ilk operatöründeyken başkasına devretmek mümkündü. Yani 536'lı numara sadece Turkcell'de, 555'li numara sadece Türk Telekom'da devrolabiliyordu. (o operatöre geçmek gerekiyordu ki, devir yapılabilsin) Şimdi bu değişti mi?

536'lı bir numaram şu an Vodafone'da kardeşim kullanıyor, bu numarayı kardeşime devretmek için Turkcell'e geçmek gerekir mi? Vodafone bayine kardeşimle gidip devredebilir miyim?

*hat devri sonrası hat sıfır hat muamelesi görecek ve 90 gün taşınamayacak, bu devam ediyor sanıyorum. Hattı Turkcell'e geçip devretmem gerekirse bu ufak bir sorun yaratacak ama 3 ay katlanırız artık.

• fuckulteli kullanıcısına yanıt

üstad konu hakkında bir gelişme oldu mu benim hattım da turkcell den alınmıştı yıllar önce şuan vodafone den devir işlemi gerçekleştirebilirmiyim yoksa yine turkcelle mi geçirmem gerekir hattımı.

• karamamba92 K kullanıcısına yanıt
    Hayır öyle bişey yok şuanki mevcut operatörden devir işlemi yapabilirsiniz faturalı yaparsanız aylık 40tl ücret yansır faturasız olarak devir yaparsanız peşin olarak ödersiniz ücreti

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.