Şimdi Ara

Hat Değerlerim Hakkında Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Türk Telekom ev interneti abonesiyim. Ancak özellikle akşam saatlerinde internet hızında ciddi bir yavaşlama oluyor. Mesela bugün 3-4 dakikalık bir videoyu bile sürekli dona dona izletti. Türk Telekom’a ticket açtım konuyla ilgili ama herşeyin normal göründüğünü söylüyorlar. Aklıma şöyle bir şey geldi acaba altyapının desteklediği hızdan daha üst bir paket verdiler de sorun ondan mı kaynaklanıyor diyorum. Hat değerlerimin görüntüsünü ekliyorum. Yorumlayacak yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Hat Değerlerim Hakkında Yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu hat bağlantı kurulan saha dolabı veya santrale 1 az uzak, bağlantı'da yaşadığın sıkıntı belki bunnla âlâkalı olabilir.

Mesela bu hat bu değerler ile 50mbit hıza ulaşabilir ancak mesafeden ulaşılabilir hızın düşük görünüyor.

Kısaca hat değerlerinde ulaşabileceğin hız 20mbit civarı ve sana 16mbit hız sabitlenmiş yani alabileceğinden yüksek 1 hız tanımlı değil.

Arıza kaydı olrk hattının varsa sana daha yakın 1 saha dolabına veya santrale taşınmasını isteyebilirsin, bu sayede daha yüksek hızlarada çıkabilir ve daha tutarlı 1 bağlantıya'da erişebilirsin v.s.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.