Şimdi Ara

HASTALIKLILAR ÖSYM'YE MAİL ATSIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ÖSYM'den yapılan açıklamada, "27-28 Haziran 2020 tarihlerinde uygulanacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (2020-YKS) girecek adaylardan; kesin Covid-19 tanısı olan adaylar, kesin Covid-19 tanısı ile tedavisi tamamlanıp sonrasındaki karantina sürecinde olan adaylar, kesin Covid-19 vakası ile temasından dolayı karantina sürecinde olan adaylar, Covid-19’u düşündürecek şikâyetleri olan adaylar Başkanlığımız tarafından sınav merkezlerinde hazır bulundurulan yedek sınav binalarında ayrı sınav salonlarında sınava alınacaklardır" denildi.

Bu durumdaki adayların durumlarını ayrıntılı olarak anlatan dilekçeyi doldurarak belgeleri ile birlikte 'yks2020@osym.gov.tr' e-posta adresine göndermeleri istendi. ÖSYM’nin sitesinde Covid-19 durumu olan adayların dolduracağı genel amaçlı dilekçe örneğine de yer verildi.

durumu bildirin elalemin sağlığıyla oynamayın gerçekten söylüyorum bak sınıfımda öksüren birine denk gelirsem hoca moca gözüm görmez

• Up önemli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi de bu sadece göstermelikten alınmış bir önlem adamlar bir de bu bildirenlerin kesin tanısı konanlar , temaslı olanlar , karantinada olanlar hepsi aynı salonlarda girecekmiş eğer başvurursa bu 3 grup aynı salonlarda sınava alınacakmış. O zaman kim başvurur ki onu geçtim Gözetmen , salon başkanı gibi görevlilerden bu durumda olanların dün Acil koduyla bildirilmesi istendi hem de sınava 3 gün kala bu nasıl iştir. ÖSYM’de liyakatli bir akil insan kalmamış mı ? Tüm bunları geçtim önemli bir semptom olan ATEŞ ÖLÇÜMÜ bile yapılmıyor . Düşünsenize bu bildirmeyenler , süper taşıyıcılar maske serbestisi ile bizim salonlarda 20 kişi arasında sınava girebilir. Çok mu zor ateşi olanları farklı salonlarda sınava sokmak. Resmen insanların sağlığıyla oynayıp dalga geçer gibi önlem aldık diyorlar . Yazıklar olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi bakalım aslan parçası umarım aynı sınıfa denk geliriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.