Şimdi Ara

hasta olmak için ne yapmalı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
3
Favori
126.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kafanmı güzel ya daha yeni kurtuldum gripten çok kötü durum ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::SadeceÖğrenci::
    Bence üzerine ince bişey giy ve o şekilde oturduğun mahalleyi dolaş.Geldiğinde de kaloriferleri açma kısa kolluyla otur...

Daha dün sapasağlamdım,bu gün bu şekilde dolaştım ve ateşim çıktı.

Çözümünü de buldum.Ilık suyla duş al sonra üzerine normal kalınlıkta bişey giy ve yat.

üzerime ince birşey giyip birazdan çıkıyorum o zaman
    en azından şehrin yarısını dolaşsam ve bir tepede otursam şifayı kapmış oluruz

hastalığı kapalımda çözümü önemli deil

teşekkürler

• saçlarını ıslat balkondan 10 dk oraya buraya bak

sonra kapının önüne çık ince giyisilerle

kahvehaneye git hapşuran birini görünce yanına otur orti ol
  • istesende doymazsın
  • hasta olan biri sana hapşırsın . ben hastayım yarın rapor alıcam muhteöelen 3 gün veriler . ama ben hasta olmamayı yeğlerdim
  • evvela buzluktan çıkarabildiğin kadar buzu bir bakrak normal çeşme suyuna karıştır..sonra bu su ile duş al..

aslında bu kışda ekstra buza gerek te yok..direk soğuk su ile duş al ve kafanı iyice kurulamadan dışarı gezmeye çık..
    muhtemeln 15 gün yat alırsın.
    ama daha donarak ölürsen karışmam.

Ama Allah hastalıktan korusun..insan hasta olduğunda sağlıklı kişilere gıpta ile bakıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyhat -- 18 Kasım 2009; 10:19:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyhat

evvela buzluktan çıkarabildiğin kadar buzu bir bakrak normal çeşme suyuna karıştır..sonra bu su ile duş al..

aslında bu kışda ekstra buza gerek te yok..direk soğuk su ile duş al ve kafanı iyice kurulamadan dışarı gezmeye çık..

Ama Allah hastalıktan korusun..insan hasta olduğunda sağlıklı kişilere gıpta ile bakıyor

Bu benim hergün yaptığım şey zaten, birşey olduğu yok
  • ilk baştan evden buz gibi bir su içerek dışarı çık yazlıklarını giy koş terle arkasına buz gibi suyu iç yıkan daha sonra ağla ama iyi ağla bronşite tutulursun 15 tatil sana
  • istanbuldaysan sana domuz gribi temin edebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Forest

quote:

evvela buzluktan çıkarabildiğin kadar buzu bir bakrak normal çeşme suyuna karıştır..sonra bu su ile duş al..

android sin o helde..hadi yanılmadığımı söle..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Forest

quote:

android sin o helde..hadi yanılmadığımı söle..

Olabilir, zaten başka yerdende duymuş gibiyim bu kelimeyi Türkiyenin soğuğundan hiçbirşey olmaz

• Salçayla balı karıştır afiyetle mideye indir.
  • buzlu badem.
  • tamamen soğuk suda banyo yap sonra dışarı incecik çık akşam kendi odanda ki kaloriferi kapat pencereyi aç çorap giy ama çorap lar ıslak olsun ben denemiştim 1 hafta yataktan kalkamadım
  • Banyo yap kafanı kurulama dışarı çık

Bende domuz gribimi oldum lan Boğazım ağrıyor&yanıyor dünde halsizlik vardı bugün pek yok
  • öneriler için teşekkür ederim arkadaşlar
    dün akşam saçları ıslatıp ve üzerime ince birşeyler giyip dışarı çıktım
    işlem başarılı

biraz önce sağlık ocağına gittim 3 günlük rapor aldım
  • Dayanabildiğin kadar soğuk suyla duşa gir.saçlarını kurutmadan balkonda 3-5dk dur bi tarafından soğuğu yedikten snra düzelmezsin 1 gün deil 1 hafta boyunca gidemezsn okula
  • Kıçını kazığa daya ve otur
  • Grip olan biriyle seviş
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.