Şimdi Ara

Hashflare deneyimim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Hashflare macerasına atıldım, deneyimlerimi, problemleri ve fırsatları buradan günlük paylaşmaya çalışacağım umarım faydalı olur.

Hemen başlangıç olarak HashFlare hakkında bilgisi olup da hemen katılmayı düşünen varsa Bonus paylaşmak için kayıt adresi !!lütfen cookileri sildikten sonra (tanımlama bilgileri chrome veya Edge de ayarlar bölümünden temizleniyor)!!

hashflare.io

kayıt olduktan sonra bana mesaj atın %5 size bonus göndericem :)

HF17PROF5 kodunu kullanın her 10 GH için 1,5 dolar yerine 1,425 dolar ödersiniz 1 TH için 142,5 yani.

----DİKKAT BU BİR YATIRIM ÖNERİSİ DEĞİL SADECE BİR TECRÜBE PAYLAŞIMIDIR. RİSK SİZE AİTTİR, HER YATIRIM GİBİ BUNUN DA RİSKLERİ VARDIR----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssgunyeli -- 17 Aralık 2017; 23:37:28 >

• önce 21 sonra 210 derken kazandırdığını görünce 825 dolar daha yatırdım. Günlük getiri önce 0,00018 btc civarı iken 6 aralıkda diff (difficulty) artışı nedeniyle 0,00015 seviyesine düştü. Ancak Bitcoun/USD kuru çok yükseldiği için gelir projeksiyonu düşmek yerine yükseldi. Aşağıda satınalma geçmişim var.Hashflare deneyimim
  • Şu günlerde en karlı mining havuzu AntPool. Hashflare de 3 havuza kadar havuz sayısını artırabiliyorsunuz ancak önemli olan en yüksek getiriyi sağlayan havuzlara yoğunlaşmak. Gördüğünüz üzere ben %100 AntPool kullanıyorum.
    Hashflare deneyimim

Bu arada, ödeme sağlayıcısı chain.so taraında işlem yoğunluğu nedeniyle yığılma olduğu için para çekim işlemleri durdurulmuştu. Şu an yarın yani 18.12.2017 itibariyle yeniden başlayacağı belirtiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssgunyeli -- 17 Aralık 2017; 23:40:26 >

• Merhaba arkadaşlar. Hashflare test amaçlı minimum ödeme eşiğini 0,2 btc olarak ayarlayarak ödeme talebi almaya başladı. Gelişmeleri burada yazacağım. Ayrıca birim hashpower %50 gibi bir oranda zamlandı 150 -> 220 usd / TH. Tabi Bitmain firması dün akşam fabrika satışı açarak fiyatı 2725 usd belirledi ve tüm antminerler sabaha kadar tükendi. Dolayısıyla fabrika ürüne % 90 seviyelerinde bir zam yapınca servisler de ona göre kendilerini ayarlıyorlar tahminimce. 1 th için antpool getirisi 0,00013 btc düzeyine geriledi. Bitcoin ağında artan miner sayısı birim th getirisini düşürüyor. ancak hala 10 TH gibi bir güç için görece düşen BTC kuruna rağmen günlük 18 usd gibi bir getirisi mevcut. Ki 10 th %5 indirimle 142,5 usd ,le alınabiliyordu ancak şu an aynı güç için 209 usd ödemek gerekiyor. bu da yatırım geri dönüş süresinin uzaması demek. Bu arada %5 indirim kodu hala çalışıyor, referansımla üye olup alım yaparsanız benimle iletişime geçin %5 bonus göndericem :)

• Eveet bir süredir durdurulmuş olan para çekme işlemleri alt sınır önce 0,1 şimdi ise 0,05 BTC olacak şekilde tekrar başladı. Malumunuz bir süredir BTC networkunde bir aşırı yüklenme söz konusuydu ancak şimdilik sorun aşılmış görünüyor. Fiyatlar ciddi bir dalgalanmanın ardından yeniden 15000 USD üzerine çıktı. Ben şu an 10.6 TH için günlük 21,5 USD gibi bir getiri görüyorum panelde. tabi 3,85 USD bir günlük maintenance ücreti mevcut. bunu düşünce 17,15 USD gibi bir günlük net getiriden bahsedebiliriz. Tabi burada bitcoin difficulty faktörü ve kur değişiminin bu rakamı aşağı veya yukarı yönlü değiştireceğini de belirtmek gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.