Şimdi Ara

hasar kaydı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
27.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kayitlarimiza gor... lu arac 2 adet kazaya karismistir.
    KZ1: 28/02/2010 Carpma 1702TL
    KZ2: 12/12/2009 GLKHH (Grev, Lokavt..)
    (Sorgulama 4TL'dir.

Arkadaşlar 2. Kazayı anlayamadım. Bana açıklamasını yapabilecek arkadaşlar ın yazısını bekliyorum.

Araç yumurta kasa hyundai 2000 model ama 2005de trafiğe çıkmış. 1.3 yyarın görüşmeye gideceğim. Sizden gelen bilgiler doğrultusunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• G. L. K. H.H. ve Terör Sonucu Oluşan Yangın Teminata Dahil midir ?
    Bu hasarın karşılanabilmesi için mutlaka G.L.K.H.H. ve Terör teminatı alınmış olmalıdır. ( Bir tek yangın poliçesi olması yeterli değildir. )

• Konunuzla ilgisi yok ama trafiğe 2005 te çıkmış olduğunu sanmıyorum. O tarihte plakası falan değişmiştir,muhtemelen tarih o yüzden 2005 gözüküyordur. Ruhsat hazırlanırken hata mı yapıyorlar nedir, bizim arabamızda da öyleydi bir ara.
  • Hocam konuyu genişletirmisiniz anlayamadım. Ben bu aracı almaya talibim ama bu msj kafamı bulandırıyor. Yani yanmışmı seldemi kalmiş . Veya mutlaka bunlardan biri olmuşmudur.

• http://www.sigorta.com.tr/glkhh-grev-lokavt-kargasalik-halk-hareketleri-nedir

Hocam buyrun büyük ihtimal araç sahibi sigorta kapsamını genişleterek GLKHH güvencesinide satın aldı ve aracın başına bir saldırı geldi taş atma olabilir bu hasar aracı yakma girişiminde bulunup kaporta aksamında yanıklar oluşmuş olabilir araca kurşun isabet etmiş olabilir vb. vb. bunların hasarını sigortadan karşılamışlar.

2009 yılında ki haberler gözden geçirilirse hangi eylemde hasar almış olduğunu bulabilirsiniz diye tahmin ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.