Şimdi Ara

Harry Potter: Deathly Hallows 2 Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
13.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      Bir fenomen haline gelen Harry Potter serisinde sona gelindi. Filmi ile aynı dönemde çıkan Ölüm Yadigarları Bölüm 2 (Deathly Hallows part 2)’de kaçınılmaz olan Harry Potter ve Voldemort karşılaşmasına tanıklık ediyoruz.

• İncelemeye Değmez..
  • Teşekkürler
  • klasik film oyunu :S
  • İlk yorum benden Harry Potter hastasıyım ve oyunda süper incelemde öle teşekküler
  • Gerçekten ne oynamaya ne de incelemeye değer.
  • inceleme için teşekkürler
  • Sırf para kazanmak için yapılmış bir oyun.

İnceleme için teşekkürler.
  • Ah bu seriden ne oyun çıkar ama ...
  • harry potter oyunu görsel açıdan gelişmiş bunun satış yapıcagını sanıyorum
  • Bu oyuna video inceleme yapmasanız da olurdu. O derece çöp bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 20 Temmuz 2011; 19:27:16 >
  • Ea naptın :D
  • Yeni incelemelerinizi merakla bekler oldum..Burda izlemeden oyun alamıyorum daha bol incelemeler paylaşmanız dileğiyle teşekkürler...Güzel inceleme...
  • En iyi Film oyunu Batman Arkham Serisi..Filmle aynı zamanda çıkmak yerine gerçekten bir oyun gibi kaliteli bir firma yapmak istese Film oyunlarıda güzel olur ama. Film ile aynı zamanda çıkartıp para kazanmanın peşindeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKerberoS

Ah bu seriden ne oyun çıkar ama ...

GTA 4 kadar özenseler kitabı kadar satmasını sağlayabilirler

@ghostliving: Batman AA film oyunu değil ki batman oyunu sadece. En iyi film oyunu : xmen origins wolverine'dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chidori -- 20 Temmuz 2011; 19:25:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

En iyi Film oyunu Batman Arkham Serisi..Filmle aynı zamanda çıkmak yerine gerçekten bir oyun gibi kaliteli bir firma yapmak istese Film oyunlarıda güzel olur ama. Film ile aynı zamanda çıkartıp para kazanmanın peşindeler.
    Batman Arkham Asylum film oyunu değil, çizgi roman uyarlaması.
  • Oyun güzel ama kısa ve kolay oyun grafiklari baya ii ve oyun eğlenceli eğer filmi izlemişseniz rahat bitirirsiniz izlemiyip oyunu bitirirseniz filmi izlemenize pek gerek kalmaz
  • Ea bu seriyi de katletti.Bu oyunu inceleyeceğinizr gidin bir flash oyun inceleyin.Dah iyi.
  • Bitirilip kenara atılacak bir oyun olmuş gibi.
  • İlk Harry Potter oyunundan çok zevk almıştım. Belki o zamanki yaşım ona elvermişti. Hayal kırıklığı oldu benim için. İnceleme için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.