Şimdi Ara

HARMANKARDON SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMLERİ GENEL KONU (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.551
Cevap
49
Favori
335.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam bang olufsen başka bir dünya harmanla kıyaslama haksızlık olur bang olufsene ama fiyat olarak ta bang olufsen uçuk kaçık rakamlara satılıyor o da ayrı mesele
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuduz

quote:

Orijinalden alıntı: Rebound

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

hayır hkts 16 ve avr 255 den bahsedıyorum:)

Avr 255 ve Hkts 16 olduğundan emin misiniz bu arada? fiyat çok ekstra düşük geldi gözüme, 155 falan olmasın :) İzmir'den kalkıp İstanbul'a gideceğim neredeyse, masraf çok yazacak :)

Evet bu ikilinin fiyatı 1699 TL, 2 gün önce Meydan MediaMarkt'dan yeni aldım.
    Aynı mağazada HKTS16'nın beyazı vardı, etiket fiyatı 1400 TL'di.

Hangi mağazasında idi? Arkadaşı gönderip aldırayım oldu olacak :)

Ümraniye MediaMarkt

• Fulya'ya dogru yol almaya basladi arkadas bakalim hayirlisi :)
  • herkeze selam benim elimde h/k avr 141 var bunu avr 255 ile değiştireceğim sizce değiştirmelimiyim.bana 255 in ne gibi bir artısı olur yani 141 de olmayan hangi özellikler 255 de var yardımcı olursanız sevinirim ona göre değiştirip değiştirmeyeceğim.teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarayutku

herkeze selam benim elimde h/k avr 141 var bunu avr 255 ile değiştireceğim sizce değiştirmelimiyim.bana 255 in ne gibi bir artısı olur yani 141 de olmayan hangi özellikler 255 de var yardımcı olursanız sevinirim ona göre değiştirip değiştirmeyeceğim.teşekkürler şimdiden.

Açıklama veya düşünmeye bile gerek yok direk degiştirin . Nokta
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

hayır hkts 16 ve avr 255 den bahsedıyorum:)

Avr 255 ve Hkts 16 olduğundan emin misiniz bu arada? fiyat çok ekstra düşük geldi gözüme, 155 falan olmasın :) İzmir'den kalkıp İstanbul'a gideceğim neredeyse, masraf çok yazacak :)

yok yok doğru ben geçen hafta aldım. evimi değiştirdiğim için daha kuramadım ama bu haftasonu kurulumu yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarayutku

herkeze selam benim elimde h/k avr 141 var bunu avr 255 ile değiştireceğim sizce değiştirmelimiyim.bana 255 in ne gibi bir artısı olur yani 141 de olmayan hangi özellikler 255 de var yardımcı olursanız sevinirim ona göre değiştirip değiştirmeyeceğim.teşekkürler şimdiden.

Üstadlar daha iyi bilir ancak, forumdan ve HK'nın web sitesinden öğrendiğim kadarıyla en önemli 3 özellik farkı
    1- 141 HDMI'dan sadece görüntü aktarıyor, ses için ayrı bir bağlantı yapmam lazım, 255'de hem ses hem de görüntü HDMI'la aktarılabiliyor.
    2- 255'de True HD var 141'de yok
    3- 255'de 1080p upscaling özelliği var 141'de yok

Bunların dışında tabi ki güç farklılıklarını da göz ardı etmemek gerekiyor.

• Merhablar Arkadaşlar

Benim bir sorunum var Harman KArdon ile ilgili...

HS 350 kullanıyorum... kumandası ekransız akıllı kumandalardan...

TV için kumandayı hazırladım. ancak bu sefer ses kısma tuşu iptal oldu. silme ve reset işlemlerini ktaba göre yaptım ama sonuç alamadım...
    internette araştırdım ama bulamadım birşeyler....

konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz acaba bana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: koraygokhan

Merhablar Arkadaşlar

Benim bir sorunum var Harman KArdon ile ilgili...

HS 350 kullanıyorum... kumandası ekransız akıllı kumandalardan...

TV için kumandayı hazırladım. ancak bu sefer ses kısma tuşu iptal oldu. silme ve reset işlemlerini ktaba göre yaptım ama sonuç alamadım...
    internette araştırdım ama bulamadım birşeyler....

konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz acaba bana?

Çok spesifik bir sual olmuş bence hatalı yaptıgınız bır sey vardır daha dıkkatlı davranmaya çalısın deneyımlemedıgım bır durum oldugu ıcın dırek cevaplamak mantıklı olmaz
  • Bugün tekrar optimum MM'ye gittim. HKTS16-AVR255 setin fiyatı 1699 tl. cinefame 16bq kodlu set(avr141+dvd18+hkts6bq) 1849tl, avr255+hkts9 dan oluşan set ise 1999 tl. Satıcının söylediğine göre içlerinde en iyisi 1699 tl fiyatı olan 255+16'dan oluşan setmiş. zaten bunu forumda da dile getirmiş arkadaşlar. Fakat bu sette kolonlarda ayak yok. diğer setlerde 2 adet kolon ayağı vardı. Ayakların fiyatı da 250 tl imiş(2 adet). Kısmetse ve ellerindeki ürünler tükenmezse bende 3 gün sonra bir tane set alacağım. Umarım 3 güne kadar stoklar tükenmez:) .
    Ancak aklımı kurcalayan bir şey oldu. 255+16 olan setin kolonlarına baktığımda kolonların altında model numarası olarak HKTS11 yazıyordu. satıcı arkadaş bir yanlışlık olmadığını, HKTS11 ileHKTS16nın kolonlarının aynı olduğunu, 16da sub.ın 11'e göre daha ufak ama aynı güçte olduğunu, bu nedenle bu kolonlar üzerinde HKTS11 yazdığını söyledi.Tüketiciler evlerinde daha ufak, kibar sub. istediği için firma böyle bir şey yapmış. Bu doğrumudur? Yoksa başka bir alengirli işmi var?

• Dogru olan yegane şey evet 16 larla 11 lerın uydular aynı sub farklı sebebı her sey olabılır ama ben 11 ın sub unu tercıh ederım
  • Evet arkadaşlar kurulumu yapmış bulunmaktayım. Daha doğru düzgün test edemedim. Bizimkiler bi rahat bırakmadı. Ama şunu diyebilirim ki iyi bir seçim yapmışım avr255+hkts16 alarak....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun adaş. Güle güle kullan. Darısı benim başıma:)
    Az önce Hkts 11 ile Hkts 16 subları arasındaki farka baktım. 16da ki sub 9 kilo gözüküyor, 11deki sub 22 kilo. Arada ciddi anlamda fark varmış.
  • kitapta yazılanların hepsini yaptım ancak olmadı...

istanbulda bulunan servisini aradım... yazılım kısmı ile ilgilenen eleman tatile çıkmış bayram sonrası gelecekmiş. oradaki donanım ile ilgilenen arkadaş bu durumun daha önce bir çok kişinin başına geldiğini ve tatildeki elemanın bunu bir kod girdirerek cözdüğünü söyledi...

4 hafta beklemek zorundayım... başına gelen varsa diye şansımı denemek istedim sadece...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTANT25

Hayırlı olsun adaş. Güle güle kullan. Darısı benim başıma:)
    Az önce Hkts 11 ile Hkts 16 subları arasındaki farka baktım. 16da ki sub 9 kilo gözüküyor, 11deki sub 22 kilo. Arada ciddi anlamda fark varmış.

Evet öyle bir fark var güya ev kullanıcılarının isteği üzerine küçültmüşler sub wooferı daha tam anlamlı deneyemedim ama z5500 ün woofer ının yanında baya bi cılız kaldı. Olsun sonuçta apartmanda yaşıyoruz değil mi ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qmurat

Evet arkadaşlar kurulumu yapmış bulunmaktayım. Daha doğru düzgün test edemedim. Bizimkiler bi rahat bırakmadı. Ama şunu diyebilirim ki iyi bir seçim yapmışım avr255+hkts16 alarak....

güle güle kulan çok iyi bir seçim
  • Hayırlı olsun gayet guzel cıhazlar. ve F/P mukemmel
  • arkadaşlar herhalde 10 gün oldu ve dartyden aldığım avr 142 ve jbl 200.5 set elime geçmedi ve zaten tereddütlerim olduğundan hem avr hem hop. için aradım ve alışverişi iptal ettim. şu an daha iyi modeller arıyorum.
    1. arkadaşın bahsettiği media marktaki HKTS16-AVR255 ikilisi. ancak sitelerindeki kampanyalar linkinden bu ürüne ulaşamadım. indirimden kalkmış olabilirmi? Kalkmamışsa nasıl ulaşır nasıl öder ve nasıl yollatırız. Ben vandayım o yüzden soruyorum.
    şu önemli 3 özellik farkı
    1- 141 HDMI'dan sadece görüntü aktarıyor, ses için ayrı bir bağlantı yapmam lazım, 255'de hem ses hem de görüntü HDMI'la aktarılabiliyor.
    2- 255'de True HD var 141'de yok
    3- 255'de 1080p upscaling özelliği var 141'de yok
    dışında fark varmı. bu farklara iptal ettiğimi söylediğim avr 142 + jbl 200.5 hop. ikilisi 999 fiyatı düşünüldüğünde 1700lü rakamlar değer mi?

2. bir diğer konu yine darty de HARMAN-KARDON CINESHOW 16BQ II isimli bir set var. Hop. ve avr hakkında bilgi yok. bir yerde avr 260 diye bişey gördüm ama netleştiremedim. eğer avr 260 ise sanırım benim için ideal ama hop nedir nasıldır bilmiyorum. fiyatı 1799. bu konuda da yorumlarınızı rica ediyorum artık satın almam lazım bişey. aslında 1800 bana biraz fazla çok zorlamam lazım ve eğer bukadar zorlayacaksam gerçekten değmeli. ama yok 999 tl olan avr 142 + jbl 200 setten öyle ABARTI fark olmaz aradaki fiyat farkına değmez derseniz tekrar siparişi vereyim. saygılar.

• @samsungx @keyman2 tesekkur ederim. Hemen bir sey sormak istiyorum. Telefondan girdigim icin detaylı bir arastırma yapamadım forumda

Bluray izlerken multi-ch pcm de kaldı codec nve değiştiremiyorum. Bunu nasıl değiştirebilirim? Bu arada ps3 den izliyorum filmi...
  • merhaba arkadaşlar dün dediğim gibi bugün gittim ve hk avr 141 olan sistemimi avr 255 ile değiştirdim forumdaki arkadaşlara çok teşekkür ederim bu konuda bugün eve kurdum sistemi ama sistem çok karmaşık geldi bana daha tam anlamı ile kuramadım anlayacağınız
    birde ben bir ucu beyaz kırmızı bir iphone kullaklık kısmına giren kablodan aldım ama bir türlü ses alamadım anfiden ne kadar uğraştımsada olmadı yine öylece yatıyor acaba çıkışlarının yerlerinimi değiştireceğim.avr 141 de ne güel arkadasında cd yazılı yere kabloyu takıyordum ondan sonra kumandadan cd secince ne güzel çalıyordu bunda öyle nir yazı yok bunda analog 1-2-3-4 yazıyor anlayacağınız yapamadım :( bana bu konuda da yardımcı olursnız çok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.