Şimdi Ara

HARMANKARDON SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMLERİ GENEL KONU (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.551
Cevap
49
Favori
335.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mertiks

quote:

Orijinalden alıntı: keyman2

quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

quote:

Amma tembel adammışım hk660 ile hkts60 ı hatta wd media playerı aylar sonra anca kurabildim, şimdilik çok fazla detay bildiremiyecem ama genel olarak hk nın kalitesinden çok memnunum olduğumu söyliyebilirim

bu arada mert maşallah harman seri yeniledi nerdeyse sen ancak kurabildin tamam mevsim yaz sende izmirdesin ama madem böyle köseye iticektin ne diye para bagladın aylar oncesınden:):) en kısa zamanda yorum beklıyoruz sisteminden

Üstad Öyle deme her daim 800 tl sisteme 200 tl de bahşiş 1000 tl çalışır benden mert e
    Ama istanbu içi elden teslim Şart

ah keyman sana satcam hatta yamahanla beşik kertmesi yapcam. başlık parası falan alırımm üstüne

Valla haklısın Yamaha ile H/K kertilirse Kesin H/K sahibi başlık alır .Zira Yamaha gerçekten çok sert bi cihaz H/K yanında kız gibi kalır , Heleki bide izmiden geliyorsa

Yok H/K avrupa menşeyli ABD olsa 7550hd tek geçerim onuda aslında anlaştık aldık son dk da bi sorun oldu yoksa her ikisinide almıştık ama açıkcası ne alırsam alayım 7550 hep aklımda olacak belkı bı deneme kullanma şansım olsa fikrim degişirdi ama sanmıyorum h/K sevdıgım ses rengını begendıgım bır cıhaz 7550 de hem son teknolojı hemde h/K nın bu gune kadar yaptıgı son nokta duymak ısterdım sesını mümkünse evde

• bu üst seri HK larda 660 da 760 da 7550 de felan ses ve ısınması ile ilgili çok sayıda kullanıcı yorumları okudum. Siz de durumlar nasıl?
    Halbuki dışarıdan bakınca dış kaplaması ve dizaynı halis mulis ağır abi kıvamında bir etki bırakıyor ben de HK lar
  • quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

bu üst seri HK larda 660 da 760 da 7550 de felan ses ve ısınması ile ilgili çok sayıda kullanıcı yorumları okudum. Siz de durumlar nasıl?
    Halbuki dışarıdan bakınca dış kaplaması ve dizaynı halis mulis ağır abi kıvamında bir etki bırakıyor ben de HK lar

Marka model fark etmez içerisinde o çapta bir trafo olan her cihaz kesinlikle ısınır heleki fan yok ise birde eger kapalı alana koydu iseniz ,Özellikle yaz aylarında ısınmayacak güçlü cihaz yok denecek kadar nadir bence . Tabi extrem ısınan cihazları tenzi etmek lazım

• Arkadaşlar,

MediaMarkt AVR255+HKTS16 setine kampanya yapmış, fiyatı 1699 TL, ilgilenenlere duyrulur
  • bence set için mükemmel fiyat sadece hkts bile o fiyata yakın satılıyordu nerdeyse avr 255 bedavaya gelmiş oluyor bence kaçmaz
  • quote:

bu arada samsungx üstad nasıl oldun?

sagol iyiyim tek sıkıntım sert yerde yatmak
  • quote:

bence set için mükemmel fiyat sadece hkts bile o fiyata yakın satılıyordu nerdeyse avr 255 bedavaya gelmiş oluyor bence kaçmaz

kesinlikle kaçırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsungx

quote:

bence set için mükemmel fiyat sadece hkts bile o fiyata yakın satılıyordu nerdeyse avr 255 bedavaya gelmiş oluyor bence kaçmaz

kesinlikle kaçırmayın

Ben dün aldım ve HK ailesine ben de katıldım :-))
    Hafta sonu kuracağım, artık hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rebound

Arkadaşlar,

MediaMarkt AVR255+HKTS16 setine kampanya yapmış, fiyatı 1699 TL, ilgilenenlere duyrulur

hangi media market üstadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhan

quote:

Arkadaşlar,

Hi fi reyonu güçlü olan M/M lerde var ben 2-3 tanesinde gordum ama fiyat konusunda hangisi daha uygun bakmak lazım illa fark ediyor subeye gore ama yer gok avr 255 kaynıyordu
  • beşiktaş mm de var bol sayıda dün görmüştüm
  • quote:

beşiktaş mm de var bol sayıda dün görmüştüm

Teşekkürler üstadım..
    Peki ileriye dönük olarak sizce hkts 16 bq+avr255 mi yoksa
    sony bdv-980w mi?

:(((
    Artık sıktı iyice bu iş bir fikir verebilirseniz aramaktan ve karar vermeye çalışmaktan yoruldum..
    Başka önerilerinize de açığım.....
  • quote:

quote:

Arkadaşlar,

Ümraniye Meydan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rebound -- 18 Ağustos 2011; 17:22:42 >
  • Arkadaşlar konuyla alakasız ama bir şey soracağım. Konu dışı bölümüne yazmak için ne yapmam gerekiyor? Biri acilen yazabilir mi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Amma tembel adammışım hk660 ile hkts60 ı hatta wd media playerı aylar sonra anca kurabildim, şimdilik çok fazla detay bildiremiyecem ama genel olarak hk nın kalitesinden çok memnunum olduğumu söyliyebilirim

bu arada mert maşallah harman seri yeniledi nerdeyse sen ancak kurabildin tamam mevsim yaz sende izmirdesin ama madem böyle köseye iticektin ne diye para bagladın aylar oncesınden:):) en kısa zamanda yorum beklıyoruz sisteminden

Üstad Öyle deme her daim 800 tl sisteme 200 tl de bahşiş 1000 tl çalışır benden mert e
    Ama istanbu içi elden teslim Şart

ah keyman sana satcam hatta yamahanla beşik kertmesi yapcam. başlık parası falan alırımm üstüne

Valla haklısın Yamaha ile H/K kertilirse Kesin H/K sahibi başlık alır .Zira Yamaha gerçekten çok sert bi cihaz H/K yanında kız gibi kalır , Heleki bide izmiden geliyorsa

Yok H/K avrupa menşeyli ABD olsa 7550hd tek geçerim onuda aslında anlaştık aldık son dk da bi sorun oldu yoksa her ikisinide almıştık ama açıkcası ne alırsam alayım 7550 hep aklımda olacak belkı bı deneme kullanma şansım olsa fikrim degişirdi ama sanmıyorum h/K sevdıgım ses rengını begendıgım bır cıhaz 7550 de hem son teknolojı hemde h/K nın bu gune kadar yaptıgı son nokta duymak ısterdım sesını mümkünse evde

evet denemek lazım, ben de merak ediyorum

• quote:

quote:

Teşekkürler üstadım..
    sony bdv-980w mi?

Artık sıktı iyice bu iş bir fikir verebilirseniz aramaktan ve karar vermeye çalışmaktan yoruldum..

hiç başnı belaya sokma al o seti bak keyfine yoksa bizim gibi çuvalla paran gider o sşstem seni uzunca bir süre götürür

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler üstadım..
    sony bdv-980w mi?

hiç başnı belaya sokma al o seti bak keyfine yoksa bizim gibi çuvalla paran gider o sşstem seni uzunca bir süre götürür

O set derken sony den mi bahsediyorsun üstadım...

• Ses sistemleri konusunda kararsız kalmışlardan biride benim. Uzun zamandır philips led tvme 1.4 hdmi ile bağlayıp ARC özelliğinden normal tv yayınlarınıda ses sisteminden 5.1 dinlemek için yine philips marka 5.1 ev sinema sistemi paketlerine bakıyordum. fakat bu markanın alt segment ürünlerinde giriş çıkışlar oldukça kısıtlı, arc özelliği yok. Üst modeller ise geçen seneden kalma ürünler ve piyasada artık bulunmuyor. Onlarda bile giriş çıkışlar çok fazla değil. Tercihimi Sonye çevirmiştim. Sonyin yeni çıkan BDV-E980W Blu-Ray 3D modeline baktım. Ürün güzel, ARC özelliği var, fakat 1.800 tl civarında bir etikete sahip. Dün akşam tesadüfen media Markette harman kardon marka amfi ve kolonlardan oluşan 2 değişik set gördüm. Üst modelin amfisi galiba 255'di. Birde kurulu olarak çalışan daha alt modeli vardı. Alt modeldeki cdyi dinleyince ses kalitesine hayran kaldım. Alt modelin bile ses kalitesi bu seviyedeyken philips, sony gibi markaların hazır 5+1 ses sistemlerini almaktan vazgeçtim ve hiç aklımda yokken amfili ürünlere yöneldim. tercihim büyük ihtimal harman kardon olacak fakat bugün internetten sony marka amfilere bakarken Sony STR-DH820'de ''Ses Dönüş Kanalı - İlave kablo olmadan alıcıya bağlanan hoparlörlerden TV sesinin tadını çıkarın'' diye geçen bir özellik dikkatimi çekti. Bu özellik ARC olarak geçen özellik olabilir mi? Harman kardon amfilerin hangi serilerinde bu özellik mevut? Bana tavsiye edeceğiniz amfi markası modeli ne olur?
    Benim için ses sisteminde en önemli nokta normal tv yayınlarınıda (dsmart,teledünya) 5.1 dinleyebilmek. İşlerden vakit bulupda dvd, blueray film izlemeye pek vaktim olmuyor. Bari izlediğim belgeselleri, dizileri 5.1 kalitesinde izleyeyeyim. Amfiler konusunda tek bilgim dün akşam şansa gördüğüm harman kardon. Deneyimli arkadaşlar yardımcı olup bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

• hayır hkts 16 ve avr 255 den bahsedıyorum:)
  • Arkadaşlar bir soru sordum biri lütfen cevap verebilir mi? Konu dışı bölümüne yazmak için ne yapmam gerekiyor?
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.