Şimdi Ara

HARMANKARDON SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMLERİ GENEL KONU (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.551
Cevap
49
Favori
335.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abd bazı sitelerinde yeni çihazlarda 1.5 yazıyor ve bazı önemli değişiklikler var avrlar artık tam bir pc ve media özelikli olacak 5.1 doğal 11.2 sanal saund
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsungx

abd bazı sitelerinde yeni çihazlarda 1.5 yazıyor ve bazı önemli değişiklikler var avrlar artık tam bir pc ve media özelikli olacak 5.1 doğal 11.2 sanal saund

Aynen öyle üstad keza marantz sr7005 resmen bir pc zaten cihazda win7 logo var ve içinde baya bir pc gibi bord var resmen sanırım artık atom işlemciler avr ye de takılmaya başlanacak bu gidişle
  • Harman Kardon 16 white almayı düşünüyorum.

Bu ürünü önerirmisiniz ya da beyaz başka bir set var mıdır bu fiyatlarda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceset114

Harman Kardon 16 white almayı düşünüyorum.

sanırım fiatı 1500 tl civarı bu kolonları nerde kulanacaksınız giriş seviyesi ise 7 ve 9 modeleri daha uygun ve hesaplı
  • quote:

quote:

sanırım fiatı 1500 tl civarı bu kolonları nerde kulanacaksınız giriş seviyesi ise 7 ve 9 modeleri daha uygun ve hesaplı

45 mt2 L tipi salonda kullanmayı düşünüyorum.

Çok yüksek ses açmayacağım kesinlikle amacım kaliteli bir ses alabilmek.

HKTS 7 ve 9 a baktım ama beyaz versiyonlarını göremedim.

Dekoratif olsun diye mecburen beyaz arıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

45 mt2 L tipi salonda kullanmayı düşünüyorum.

Çok yüksek ses açmayacağım kesinlikle amacım kaliteli bir ses alabilmek.

HKTS 7 ve 9 a baktım ama beyaz versiyonlarını göremedim.

Dekoratif olsun diye mecburen beyaz arıyorum.

fazla açmayacaksanız 7 ve 9 daha uygun beyazı yoksa hesaplıysa 16 alın .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: keyman2

quote:

buğün teknosanın ömür magazasında indirim vardı pek indirimli bir ürüne raslamadım.

Üstad burnumun dibine kadar gelmişsin keşke gelmeden yazsaydında bir çay ikram edebilseydik

bende bilmiyordum tesadüf nasip birgün içeriz çayını

Pardon mesajı atlamışm üstad yolunuz ne zaman düşerse mutlaka beklerim neredeyse yurume mesafesındeyım ki gençlere uzek kalır ama size normal gelir şimdiki gençler yurumeyı hıc sevmıyor :)

• eyvalah yürümek işimiz.
  • quote:

Lx73 ve 83 kullanmış forumdan bir dostum cihazlardan pek memnun kalmamıştı iyice etüdetmeni tavsiye edebilirim sadece güç var cihazda diyordu hatta bende bir ara düşündüm ama tecrübesine güvendiğim ve inanılmaz cihaz kullanan bir arkadaş olunca ben biraz sogudum açıkcası ,
    Eger aklındakı rakkam bunlarsa bırde marantzsr7005 e bak ses rengi muzige daha yakın yumaşak bir tonu var ama inanılmaz fonksiyonel bir alet
    ben alıpda serkana kaptırdım dı ama bakıyorum bakıyorum ona denk bir cihazda bulamıyorum .
    Aklımda fazlada cihaz kalmadı aslına bakarsan tam olarak şu diyemiyorum olay artık şeye döndu : işte şu cihazın tipi bu cihazın ses rengi o cihazın güçü ve digerinin teknik özellikleri gibi bir kısır döngüye girdim aval aval bakıyorum şimdi ne istediğim belli degil fazla kurçalayıncada böyle oluyor

abi şimdi sr7005'e baktım çok güzelmiş ya nekadar bizim memlekette bu cihaz acep

• quote:

eyvalah yürümek işimiz.

Eskiden bakırköy - karaköy arası gider gelirdim sahilden sahilden zevk için
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuoresportivo

quote:

Lx73 ve 83 kullanmış forumdan bir dostum cihazlardan pek memnun kalmamıştı iyice etüdetmeni tavsiye edebilirim sadece güç var cihazda diyordu hatta bende bir ara düşündüm ama tecrübesine güvendiğim ve inanılmaz cihaz kullanan bir arkadaş olunca ben biraz sogudum açıkcası ,
    Eger aklındakı rakkam bunlarsa bırde marantzsr7005 e bak ses rengi muzige daha yakın yumaşak bir tonu var ama inanılmaz fonksiyonel bir alet
    ben alıpda serkana kaptırdım dı ama bakıyorum bakıyorum ona denk bir cihazda bulamıyorum .
    Aklımda fazlada cihaz kalmadı aslına bakarsan tam olarak şu diyemiyorum olay artık şeye döndu : işte şu cihazın tipi bu cihazın ses rengi o cihazın güçü ve digerinin teknik özellikleri gibi bir kısır döngüye girdim aval aval bakıyorum şimdi ne istediğim belli degil fazla kurçalayıncada böyle oluyor

abi şimdi sr7005'e baktım çok güzelmiş ya nekadar bizim memlekette bu cihaz acep

REsmi ithalat 5.000 tl gibi ama serbest ithalatta tabi garanti durumu dukkan 3.500 gibi düşünmek lazım ortalama

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cuoresportivo

quote:

REsmi ithalat 5.000 tl gibi ama serbest ithalatta tabi garanti durumu dukkan 3.500 gibi düşünmek lazım ortalama

3.500 ise alınabilir.

• Ne zaman düşünürsen yardımcı oluruz bulamaz isen üstad var bir iki satıcı
  • 3500 tl ye garantiliyse gayet makul veya bir üst seri çıkarsa bir miktar düşebilir.
  • quote:

3500 tl ye garantiliyse gayet makul veya bir üst seri çıkarsa bir miktar düşebilir.

malesef üstad dükkan garantisi buda ne kadar garanti tartışmalıdır bence
  • Fiyat iyi
    garanti olmayınca insan iki kere düşünüyor ama hele böyle yüksek fiyatlı elektronik cihazlarda.
    Ama elektronikte şans işi işte. Bunu en iyi sen bilirsin keyman2
  • quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

Fiyat iyi
    garanti olmayınca insan iki kere düşünüyor ama hele böyle yüksek fiyatlı elektronik cihazlarda.
    Ama elektronikte şans işi işte. Bunu en iyi sen bilirsin keyman2

Aslında cihaz sorunsuz 15 gün bir ay çalışmış ise zaten sıkıntı olmaz ama yınede guvence guvencedır tedbirli olmakda fayda var
    ama 1500-2000 tl farkda az degıl
  • farkı bayağı var alınabilir
  • quote:

farkı bayağı var alınabilir

Bende ayni dusunuyorum . Birde kendini kanitlamis bir dukkan ise garanti anlaminda tamamdir .
  • quote:

quote:

farkı bayağı var alınabilir

Bende ayni dusunuyorum . Birde kendini kanitlamis bir dukkan ise garanti anlaminda tamamdir .

artık 7005 i unut o yerini bulmuş artık yeni arayışlara yönel harmandan şaşma sağlam alet mercedes gibi sağlam derken her bakımdan demek istedim.
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.