Şimdi Ara

Harley Davidson Kış için bot alacağım kullananlar bakabilir mi bir iki sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://feo.rnd-cdn.com/ayakkabidunyasi/Content/media/ProductImg/original/636068494373783355.jpg?w=1400
    https://feo.rnd-cdn.com/ayakkabidunyasi/Content/media/ProductImg/Original/636068494485979897.jpg?w=550

bu 2 çizmeden birini almayı düşünüyorum bir kaç sorum olacak.

biri nubuk dışı diğerinin deri ne farkları var hangisini tavsiye edersiniz
    su geçiriyor mu bu ürünler
    dar pantolonun altına giysem çizme sıkıntı çıkarırmı
    herkez ağırlığı çok diyor bu sorun değil fakat içi sert mi tabanı

burda deneyip alabilceğim yer olmadığı için netten alıcam o yüzden soruyorum bilgilendirebilirseniz çok sevinirim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuqwert7878 -- 25 Eylül 2016; 13:49:13 >

• Bende düşünüyorum. Ama bu modeller hoşuma gitmiyor. Fazla uzun.
  • Sağlam ama tam motorcu botu bunlar, dedikleri gibi fazla ağır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş north dakota fargo da yaşamıyoruz ne bu bot
  • Çok ağır ben aldığıma pişman oldum. Çok sağlam yıpransa yeni bot alıcam yıpranmıyor bu sağlamken yeni bot almakta istemiyorum ayağıma taş bağlamışlar gibi yürüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikkat et buzda kayıyor

• ürünü nereden aldınız hangi mağazadan
  • ata1717 A kullanıcısına yanıt
    hangi modelleri birde önerirmisiniz görünüşü çok beğendim açıkcası
  • Buz üzerinde uçarsın söyleyeyim. Çok kayıyor bu botlar.

• Buzda kayıyor ve aşırı ağır ayrıca bağcıksız olduğu için ayağına uyması çok düşük bir ihtimal.Ama tipi güzel ona lafım yok ben de aldım geçen sene değiştirmek zorunda kaldım

• Michael Scofield. kullanıcısına yanıt
    çok arada kaldım gerçekten sizin kinin modeli neydi harleyin
  • The Notorious kullanıcısına yanıt
    fiyatına göre o zaman değmicek bir bot çünkü 350 tl vericem ben bunlara
  • Erzurumda felan yasamiyosan gereksiz para+ağırlık

• Pantolon giyerken çok sıkıntı kardeş söyleyeyim. Slim git giyiyorsan alma. Ben de 2. Si var herkes çok beğeniyor fakat. Kullanışlı değil.

• Sisvegece S kullanıcısına yanıt
    yaşadığım yer genelde sonbahar kış ilkbahar hep yağmurlu kışın kar 2 hafta oluyor maksimum ve kansızlık olduğu için ayaklarım sürekli üşüyor o yüzden almışken bir kere alıp iyisini alayım diyorum .
  • batuqwert7878 B kullanıcısına yanıt
    içi sert. ve harbiden agır. bende umursamam bir şey olmaz falan diyordum ama fark etmemek elde degil. bu tip botları motor kullanan adamların alcagını artık kafam bastı.. ama illa ben tecrübe edecem bişeylerin farkına öyle varıcam diyorsan al
  • Bot mu o ya ? İstanbulda yaşıyorsan uzun bota gerek yok zaten ne kadar kar yağıyor ki

http://www.hepsiburada.com/scooter-m4051-watertight-su-gecirmez-erkek-deri-ayakkabi-p-SPORSCOM4051-KU45?magaza=Despinawandi&wt_gl=cpc.nelk.spor.pla&gclid=CjwKEAjw652_BRDfkebVrdOGkDISJAD0Q2RuVVyoktsZ1QNRnc99faLrcJo_t0HeDHldrDcNcJhshBoCFsXw_wcB

Bende scooter'ın şuna benzer bir modeli var su geçirmiyor hayatta hem ağır değil hem de rahat. Yere çok sağlam basarsın kaymıyor da. Yerli olduğu için hem ucuz hem kaliteli. Bundan önceki iki botum da scooter'dı. Üçer yıl giymiştim.

• nubuk kirlenir leke tutar pantolonlarına uyması lazım bu botun

• Cat al.

• https://www.mizu.com/39128-harley-davidson-erkek-bot-1045?v=1500146921&gclid=CPrYuYzSqs8CFY0W0wodsTsJDA
    bu modeli al cizme gibi olanı alırsan pişman olursun

bot oldukça ağır ama ben seviyorum 3 günde ayağın alışır yerden yüksek 5 cm topuk var neredeyse su geçirme derdi yok ama orjinal deri olduğu için karda su geçirir her bot deriyse tabi

ayağını sıcak tutar yüksek olduğu için taban çok soğuk çekmiyor

kesinlikle kahve rengi alma siyah parlak deri al

güzel bir lostra salonunda kışın iki defa boyat cillop gibi oluyor o görüntüyü seviyorum

BOT ESKİMİYOR ALALI 5 YIL OLDU HALA O GİBİ :)

42 GİYİYORSAN 42.5 AL

MARKOFONİ VB sitelerde yarı fiyatına denk geliyor bazen haberin olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazate48 -- 25 Eylül 2016; 18:24:06 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.