Şimdi Ara

Harici HDD Tavsiyesi (Max 200TL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Windmark

quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: MrExpert

WD nin sitesinden aldığım döküm bakınız şimdi aralarındaki farklar şunlar WD smartware Bu bildiğimiz kategorize etme progromı çok gerekli değil diğeri Otomatik yedekleme bunu kullanan muhtemlen çok azdır bunun yaptığı oolay şu siz bir dosya belirliyorsunuz pc de onun içine hddye atılmasını istediğiniz şeyleri atıyorsunuz donanımı pcye bağlayınca otomatik yedekliyor diğeride şifre başka bir fark yok.

görüldüğü üzere elements te hiçbirşey yok. adam oraya daha düşük hızda yazmaz tabi ama okuduğum yorumlara göre öyle 20 tl fark için değmez ben passport aldım mutluyum

Şu ürün değilmi sizin yorumunuza dayanarak sipariş geçicem

http://www.hepsiburada.com/liste/wd-my-passport-1tb-25-mavi-tasinabilir-disk-wdbbep0010bbl-eesn/productDetails.aspx?productId=bd300899&categoryId=100225

Kodu WDBBEP0010BBK-EESN alsam ne farkı olacak

benim dediğim ürün bu işte al bunu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrExpert

WD nin sitesinden aldığım döküm bakınız şimdi aralarındaki farklar şunlar WD smartware Bu bildiğimiz kategorize etme progromı çok gerekli değil diğeri Otomatik yedekleme bunu kullanan muhtemlen çok azdır bunun yaptığı oolay şu siz bir dosya belirliyorsunuz pc de onun içine hddye atılmasını istediğiniz şeyleri atıyorsunuz donanımı pcye bağlayınca otomatik yedekliyor diğeride şifre başka bir fark yok.

görüldüğü üzere elements te hiçbirşey yok. adam oraya daha düşük hızda yazmaz tabi ama okuduğum yorumlara göre öyle 20 tl fark için değmez ben passport aldım mutluyum

Şu ürün değilmi sizin yorumunuza dayanarak sipariş geçicem

http://www.hepsiburada.com/liste/wd-my-passport-1tb-25-mavi-tasinabilir-disk-wdbbep0010bbl-eesn/productDetails.aspx?productId=bd300899&categoryId=100225

Kodu WDBBEP0010BBK-EESN alsam ne farkı olacak

benim dediğim ürün bu işte al bunu

Siyahını alsak olmazmı kodu farklı sadece

• quote:

Siyahını alsak olmazmı kodu farklı sadece

tmm al hocam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.