Şimdi Ara

Harici hdd sorunum var nasıl bi sorun anlamadım..??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim..
    geçen bi arkadaşımdan ödünç olarak 250 gb lik taşınabilir hdd aldım. bu cihaz ilk başta çalışıyordu benim pc tanıyordu fakat daha sonra bu hdd yi başka bi
    arkadaşa verdim içine bir şeyler atsın diye onda da aygıtı tanıdı.Hdd yi aldım bu sefer tanımadı pc de tık yok hiç bi şekilde tanımadı aygıt yöneticisinde falanda gözükmedi.
    başka pc de denedim onlardada tanınmadı.. bozuk bozuk geri teslim ettik yani
    daha sonra başka 1tb lik taşınabilir hdd aldım aynı arkadaşa verdim bişeyler atsın diye geri aldım buda tanınmamaya başladı buda aygıt yöneticisinde gözükmüyor
    bu taşınabilir hdd ler niye tanınmıyor pc mi bozuyor bu hdd leri nasıl bişi nolur yardım edin..

• demekki kimseye vermemek lazım :)
  • arkadaş pc sinde tarama yaptı yaklaşık 100 tane virüs buldu demekki hdd e virüs bulaşmış ondan görünmüyor hiç bir pc de..
    acaba bu virüslerden nasıl kurtulabilirim hdd hiç bir şekilde görünmüyor ondan tarama falanda yapamıyorum bi yardım ederseniz çok güzel olucak..
  • Disk yönetiminde görebiliyor musunuz?
  • hayır orda da göremiyorum. hdd pc ye takıyorum pc de tık yok sanki hiç bişi takmamışım gibi. hdd nin ışığı yanıyor ama pc de tık yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.