Şimdi Ara

Harici Disk İçin Kullanılabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba Netbookdan cıkma 320GB 2.5" HDD var (wd wd3200bevt-22ZCT0) harici disk kutusu alıp onun için kullanmak istiyorum.
    HD Tune uygulaması ile test ettim birkac bozuk bişey çıktı görseli aşağı ekliyorum sizce Hdd durumu böyleyken harici disk olarak kullanılabilir mi ? Mantıklı mı ?
    Almayı düşündüğüm HDD kutuları. Artık hangisine denk gelirsem onu alırım vatanda marka kalite farkı varmıdır siz hangisini önerirsiniz : FRISBY veya EVEREST

Harici Disk İçin Kullanılabilir mi ? Harici Disk İçin Kullanılabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiTaR0 -- 12 Kasım 2014; 21:39:40 >

• RaiTaR0 kullanıcısına yanıt
    diskte bad sector mevcut onemsiz veriler icin kullanilabilir ancak onemli dosyalarinizi bu diskte saklamamanizi tavsiye etmem, okuma yazma hatalari nedeniyle veri kayiplarina neden olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saklama yerine veri taşımalık kullanılabilir yani alayım ben disk kutusunu büyük flash bellek niyetine kullanayım
  • RaiTaR0 kullanıcısına yanıt
    sadece onemsiz seyler icin gecerli hocam bu soyledigim tasiyacaginiz veriyi, disk bu bozuk bolumlere yazmaya kalkarsa yine sikinti olur sizin icin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.