Şimdi Ara

hareketlendirici ilaç ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar muhabbet kuşum hareketsiz nasıl bir ilaç vermeyelim hareketlendirmek istiyorum 1,1,5 aylık ?

• yokmu anlayan bu konu hakkında bi fikir vericek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratpalio16

arkadaşlar muhabbet kuşum hareketsiz nasıl bir ilaç vermeyelim hareketlendirmek istiyorum 1,1,5 aylık ?

avi-vit ve daldarı al ver
  • Hareketsiz derken durumu nedirhastamı yoksa uyuyormu. Dediğinize göre daha oldukça küçük yavru uyumayı severler. Ayrıca ilaç hastalıklarda tedavi için kullanılır ve keyfiye görede verilmez. Biraz daha açıklayıcı olmanız gerekiyor bir hastalığı varmı ishal gibi yada gözle görülen farkedebildiğinz bşy?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ishaldi ilaç tedavisiyle atlattım yavru sayılır 1-1.5 ay gibi keyif verici ilaç hareket için biilaç sordum ?
  • o zaman gaga taşı-kalamar kemiği- sebze ve meyveler-vitaminler ile takviye yapabilirsiniz geçmiş olsun.

• 1 aylık kuştan ne hareketi bekliyorsunuz onu anlamadım ? Daha tam tüylenmemiştir bile , yarım yamalak uçabilir ancak.Yapabileceği en iyi hareket tellere tırmanmak olur.Kışı rahat geçirmesi için vitamin verebilirsiniz.Avivit alın.Her gün suyunu yenileyin ve her seferinde yarım ölçek avivit atın.bunu 3 gün yapın sonra 1 hafta ara verin.1 hafta sonra 3 gün boyunca tekrar..
  • Bende 1 aylikken aldim suan 3 aylik ama gercekten 2 aydir hic bir hareket yoktu sadece otuyordu o da eve alistiktan sonra (1 ay sonra) otmeye basladi. Ben hareketlendirici multivitaminlere karsiyim ozellikle daha yavru bir kus icin. Bol bol elinize alip sevin oksayin opun. Benimkisi suan elimde omzumda kafamda geziyor benimle donanim haberde forumu okuyor :D Size tavsiyem bol bol sevin ilgilenin konusun gunde en az 1 saatinizi ayirin ona.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.