Şimdi Ara

hardisk kurtarma.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar raiden şu anda çok dilim yandı.uzun süre 2 tane samsungu raid yapıp kullandım bir problem yaşamadım ama gelin görünki 3 gün önceye kadar.oturduğumuz yerde elektrik kesintileri sıklıkla yaşanır gene gitti geldi elektrikler bir baktım.windows çökmüs işte sistem eksik dosyası diyor kurtarmak icin r ye basılı tutup acın tarzı bir uyarı veriyor.bende dedim format atim bari bootlu 2 tane windows cd si takmama rağmen ki öncedende bu cdleri kullandım bootlu olduklarına eminim cd-rom secip bastlamam rağemen kurtarma yada windows yükleme ekranı cıkmıyor gecip gene aynı ekrana dönüyor raiden kaynaklı diye düsünüyorum.diycem hardisklerden 1 falan yandıda raidmi bozuldu raid kurulum ekranında tek hardisk olarak gözüküyor(80 gb 2 tane hardiskm var 150 gb olarak cıkıyor yani) ama gelin görünki format atamıyorum.cd romum biraz cortlamıstı ama sanmıyorum okurken problem yaratmadı bügüne kadar.bana önerebilceğiniz birsey varmı ? söyle format at raide böyle olur dediğiniz ? bide isin kötüsü icinde yedeklerim vardı cok öneml dosyalar benim icin.hardsikleri tek tek cıkarsam raid bozulur sanrım ve icindekiler ucar ondan cok dikkatli haraket etmem lazım.

öneri ve yardımlarınızı bekliyorum.herkeze iyi çalışmalar dilerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.