Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

HARDDİSK PROBLEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    30 Mesaj
    MERHABA! PROBLEMİ PARÇALARA AYIRIRSAM DAHA RAHAT ANLAYACAĞINIZI DÜŞÜNÜYORUM.

1) BİLGİSAYARDA İKİ HARDDİSK VAR.

2) HARDDİSKLER C D F H I BÖLÜMLERİNE AYRILMIŞ.

3)H VE I BÖLÜMLERİ MUHTEMELEN İKİNCİ HARDDİSKİN BÖLÜMLERİ.

4) İLK ÖNCELERİ H ve I BÖLÜMLERİ NORMAL ÇALIŞIYORDU.

5) DAHA SONRALARI H VE I BÖLÜMLERİNE GİRMEK İSTEDİĞİMDE SÜRÜCÜ BİÇİMLENMEMİŞ ŞEKLİNDE BİR MESAJ İLE KARŞILAŞTIM. DAHA SONRA HER BİR BÖLÜMÜN DOSYA SİSTEMİ ÖZELLİKLERİNE BAKTIĞIMDA H VE I BÖLÜMLERİNİN RAW DİYE BİR DOSYA SİSTEMİNE SAHİP OLDUĞUNU GÖRDÜM. DİĞER HARDDİSK BÖLÜMLERİ (C D ve F) İSE NTFS.

6)SONRA I SÜRÜCÜSÜNE XP Yİ KUMAYA ÇALIŞTIM. FAKAT BU SEFER I VE H SÜRÜCÜLERİNİ HİÇ GÖRMEMEYE BAŞLADI.

BU SÜRÜCÜLERİ KULLANABİLMEK İÇİN NE YAPMAM GEREKİR. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

|
    |

• Onbaşı
    25 Mesaj
    kardeş sen bu sürücüleri biçimlendir
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    GIGABYTE GA-8IPE1000G //P4 2.8HT 1mb 800mhz prescott//2x512MB Kingston DDR400@Dual Channel//160GB Samsung SATA7200//128MB Asus Ati Radeon 9550GE/TD//Creative Audigy LS+Inspire 4400 4+1////Lg 16X Black DVD-RW
    HP Pavilion DV6296// Intel Core2Duo T7200 2.0GHZ//2 GB DDR2 667 MHz//256MB GeForce 7400
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj
    o ikisini de NTFS olarak formatla istersen fat yap . sorun kalkacaktir.
    |
    |
    Bak simdi o hdd ye sag tiklayip properties e gel. Sonra security ye gel. sonra asagidan advanced e gel. sonra owner a gel. oradan owner kismina kendi kullanici adini yaz. yani windows u actigin kullanici adi. yanliz kullanicinin administrator olmasi lazim. neyse sora alttaki "Replace owner on subcontainers and objects" iconunuda aktif et. sonra apply de. aritk owner kisminda senin kullanici adin olmali sonra okey le. daha sonra onceki properties penceresinde gene security kisminda group or users names kisminda isim yoksa oraya da ADD yaparak kendini ekle. sonra butun yetkileri ver kendine. artik hdd lere ulasabilirsin. bi sorun olursa. bana mail at. emirceltek@kablonet.com.tr ve lutfen sorunlara sirf cevap yazmak icin format at gecer YAPMAYALIM!!!
    |
    |
    GIGABYTE GA-8IPE1000G //P4 2.8HT 1mb 800mhz prescott//2x512MB Kingston DDR400@Dual Channel//160GB Samsung SATA7200//128MB Asus Ati Radeon 9550GE/TD//Creative Audigy LS+Inspire 4400 4+1////Lg 16X Black DVD-RW
    HP Pavilion DV6296// Intel Core2Duo T7200 2.0GHZ//2 GB DDR2 667 MHz//256MB GeForce 7400
  • Çavuş
    55 Mesaj
    ya arkadaslar rutbe yukseltmek icin mi herkes bilsin bilmesin cevap yaziyor yaw!!!
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
Mobilya Takımları
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.