Şimdi Ara

harddisk kurtarma programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaa millet bu seagate in disk kurtarma programı vardı zero filling falan yapıyodu bad sector falan oldugunda yada başka arızalarda işe yarıyodu fabrika formatı denen olayı yapıyodu kısaca.yada norton disc doctor tarzında başka bi program önerebilicek olan varsa sevinirim.

• senin sorununu bilmiyom ama bende 30gb seagate vardı götürmediğim bilgisayarcı denemediğimiz program kalmadı ama kurtaramadık inşallah seninki düzelir
  • moruk gider topkapıdakı adamdan alırız
  • onun kadar olmasada ona benzer bişey daha var system mechanic
  • bir bilg. dergisinde bu konu çözülmüştü.
  • arkadaslar m.köyde bu işi yapan maksimum teknoloji diye bir yer var.sorunlu iki diskim vardı.her iki diskimdeki verilerimi kurtardılar.fakat adamlar bu işi biraz pahalıya yapıolar.tabi önemli olan bilgiler olunca o fiyat o bilginin yanında pire kadar oluyor...
  • benim sıkıntım bilgi kurtarma değilki dostum harddiskin kendisi bozuk onu kurtarmak lazım [^]
    system mechanic denen programı deniycem teşekkürler
  • adamlar diskide kurtarıyolar ben bilgileride diskide sapasaglam aldım...
  • seagate in disk kurtarma programı var doğru ama kullanımı çok zordur çünkü bir hdd için 7-12 saat bekliyorsun... Ben akşam bırakırdım sabahları alırdım. Mükemmeldir ama vakit harcıyabilirsen. Yanlız kesin kurtarır diye bir seçenegin yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.