Şimdi Ara

Hardcore Henry final sahnesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce izledim çok beğendim am final yerini anlamadım. Jimmy bize hatırlayacağın şeyler senin gibi gerçek diyordu ve club de karımızı hatırlamıştık . Final sahne de düşmanimizla birlikte oluyor, uçak da bize küfürler edip ateş ediyor ama kurşun kendine gelince kendine geliyor sanki ne oldu Henry diyor hani beni seveceksin diyor uçaktan düşerkende içinde ki sesi dinle diyor duygulu bir şekilde ama bizim eleman aşağı atıyor. Siz nasıl yorumluyorsunuz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yorumlayacak bir şey yok. Kadın ayak yapıyor. Akan ın anlattığı doğru. Hatırladığı şey kadın değil babasıyla olan anısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arghh kullanıcısına yanıt
    Akanin anlattığı derken Jimmy mi demek istedin ? akanin bize anlattığı doğru ne hatırlayamadım şimdi varsa öyle bir şey. Heee şu mu ya Akan o karimiz olan kadını güya bize gösterdiği gibi bütün askerlerin zihnine koyuyordu onu diyorsun demi bak orayı niye dikkate almadım bilmiyorum şimdi anladım. Aslında her şey yalan kadın da ayak yapıyor dediğin gibi 🙂 Ama kadına aşık olmuştum be sevmiştim sonu kötü oldu 🙂

• Spoiler diye bir buton var haberin varmı ? Senin yaptığın saygısızlık degil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Spoiler diye bir buton var haberin varmı ? Senin yaptığın saygısızlık degil mi ?
    Ben de öyle yazacaktım ama sonra başlık zaten spoiler kokuyor diye birşey demeyeyim dedim. Demişsin artık yapacak birşey yok :)

Neyse o değil de, ben bu filmi izlerken baş ağrısı ve mide bulantısı yaşadım. Filmi zor bitirdim. Yarım saat izledim yarım saat dinlendim o derece. Başka yaşayan var mı merak ettim.

• furandor kullanıcısına yanıt
    Aklıma gelmedi daha önce böyle bir şey paylaşmadığım için belki yapsam + olarak iyi olurdu ama yaptığın şey saygısızlık değil mi diyorsun şöyle diyeyim sana konunun başlığında ne yazıyor güzel kardeşim ? Final sahnesi burada final sahnesi ile ilgili bahsedeceğimi kestirmek zor olmasa gerek. Filmi izlemeyen birisi neden girip baksın ki ? Ne amaçla girebilir yani onu anlamadım ? Giriyorsa da benim sorunum değil. Farkındalık oluşturmak için mantıkli konuşmaya çalışacağım diye kusmayin milletin üstüne böyle. Gelmişsin bana artistlik yapar gibi yazıyorsun spoiler diye buton var haberin var mı diye. Senin yaptığın saygısızlık asıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fluuman -- 21 Nisan 2020; 0:51:59 >
  • Kulak Misafiri kullanıcısına yanıt
    Yazdığım yorumu okur musun spoiler ile ilgili ne cevap verdim arkadaşa iyi ki yazmamişsin sen zeki bir adamsın final sahnesi yazıyor diye karışmayım demişsin yoksa sana da yazardım böyle 🙂 bu arada ben gece 4 de izlemeye başlamıştım ama öyle bir şey olmadı sanırım geçmişte çok oyun oynadığım için 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fluuman -- 21 Nisan 2020; 0:55:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Spoiler diye bir buton var haberin varmı ? Senin yaptığın saygısızlık degil mi ?
    Başlığı okuduğun halde konuya girip spoiler yediysen senin problemin. Başlıkta final sahnesi yazıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fluuman

Yazdığım yorumu okur musun spoiler ile ilgili ne cevap verdim arkadaşa iyi ki yazmamişsin sen zeki bir adamsın final sahnesi yazıyor diye karışmayım demişsin yoksa sana da yazardım böyle 🙂 bu arada ben gece 4 de izlemeye başlamıştım ama öyle bir şey olmadı sanırım geçmişte çok oyun oynadığım için 😂
    Sakin ol champ :)

• Kulak Misafiri kullanıcısına yanıt
    Sakin makin olamam bana sakin ol deme dostum sakın deme adamın yaptığıni görmüyor musun nasıl sakin olayım. 😂 Benden sana espiri gelsin umarım gülersin 🙂

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.