Şimdi Ara

hard diskim çalındı içindeki verileri nasıl silebilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evden hard diskimm çalındı içinde çok önemli veriler var. kimin çaldığını biliyorum ama inkar ediyor. bu veriler benim bütün hayatımı etkileyecek veriler bu verileri yok etme şannsım var mı aslında cevabı bende biliyorum ama bi ümit dünyası işte. yardımcı olana yüklü miktarda para ödülü vereceğim.

• eğer windows kuruluysa
    https://www.microsoft.com/en-us/windowsforbusiness/view-all-devices

sign in yaptıktan sonra bilgisayardaki bütün yetkileri kaldır. bunun için windowsun üzerine kurulu olduğu emailini girmelisin. benim bildigim tek yöntem bu. yine google hesap ayarlarından bunları deneyebilirsin. ama windowsu bu şekilde kullanılmaz hale getirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mazotçu -- 27 Ocak 2019; 7:41:36 >
  • @Mazotçu unda dediği gibi Windows kurulu ise yetkileri kaldırabilirsiniz
    Veya Yine Windows kurulu ise Microsoft ile iletişime geçip birşeyler yapabilirsiniz
    Bunların dışında yapılacak pek birşey yok gibi polise bildirebilirsiniz kayip-calinti eşya olarak
    Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotçu

eğer windows kuruluysa
    https://www.microsoft.com/en-us/windowsforbusiness/view-all-devices

sign in yaptıktan sonra bilgisayardaki bütün yetkileri kaldır. bunun için windowsun üzerine kurulu olduğu emailini girmelisin. benim bildigim tek yöntem bu. yine google hesap ayarlarından bunları deneyebilirsin. ama windowsu bu şekilde kullanılmaz hale getirebilirsin.
    bu çözüm olmuyor malesef.

sisteminde windows kurulu bir bilgisayara ikinci disk olarak takıp istediği veriyi okuyabilir.
    tabi sistemde klasör şifreleme gibi bi özellik açık değilse.

madem kimin çaldığını biliyorsunuz savcılıktan bu kişinin tüm mekanlarında arama yaptırmak için izin çıkarabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.