Şimdi Ara

Hard Disk Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Bende GIGABYTE 8IPE1000-G MODEL Anakart var Ve 2 Adet Sata Destegi Var Ben Serial Ata II Hdd Almayı Dusunuyorum ve Burda Bi Sıkıntı Yasıyorum Bu Serial Ata hard Disk Hem SATA 1 Hem SATA 2 mi yoksa SAdece Sata 2 Mi Hard Disk Uretiyo Hızlı Sıstemde Baktım Baslıgında Serial Ata Harddisk Yazıyo Icıne Girıyom Ozellıklerınde Sata 2 Diyo Yardımcı Olursanız Cok Memnun Olurum

Simdi Ben Sata II Hard Disk Alsam Benim Cihaza Uyarmı Sata Destegi Var Ama Sata II Hdd Calısırmı Benım Takıldıgım Nokta Bu Remlerde Oluyoya DDR 1 DDR 2 Gibi Yani Kısaca Benım Anakartımda Sata Destegi Var BEn Sata II Hard Disk Alsam Bi Sorun CIkarmı

• Arkadaslar HIc Bır Bılgısı Olan Yokmu
  • Çıkar kendimden biliyom ama jumper ayalarlarıyla sanırım onu normal sata ya çevirebiliyodun
  • jumper ile sata1 yapıp veya ide emulasyonu ile kullanabilirsin. biosta ide controller seçeneği varsa onu sata değil de ide ye getirirsin olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakoşsayar

jumper ile sata1 yapıp veya ide emulasyonu ile kullanabilirsin. biosta ide controller seçeneği varsa onu sata değil de ide ye getirirsin olur.

hocam bunla uğraşmaya ne gerek var? bi jumper ayarı yeterli olacaktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.