Şimdi Ara

Hanıma araba almak istiyorum tavsiye lütfen. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
1
Favori
3.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Otomatik ve benzinli istiyorsanız sorunsuz otomatik şanzımanlara sahip Peugeot 208 ve Toyota Yaris öneriririm. 208 EAT6 şanzımanlı olanları yalnız, yarı otomatik olanlar değil.

208'in motor gücü ve vergi avantajı var. Yaris ise daha geniş ve sorunsuz.
  • Clio i20 olabilir i20 dizel otomatik yok sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ocak başında 38 bin TL'ye 2012, 50 000km de tekna model Nissan Micra otomatik aldım. Tavsiye ederim.
  • 62000 tl bütçe ile kesinlikle ve şiddetle önereceğim araç: peugeot 208. herkes imzasındaki aracı öneriyor olabilir ancak ehliyeti almasına rağmen 5 yıldır corsa, clio4 araçlarımızı kullanmayan/kullanamayan hatun bile severek kullanmaya başladıysa ötesi yok.

araç 208, makyajlı kasa, tam otomatik 1.2 turbo 110 beygir, 210 tork. benim araç allure cam tavan. active paket de bakabilirsiniz.

cam tavan ve ufacık direksiyonu ile birlikte her tarafa hakim oluyorsunuz. vites çok konforlu. yol tutuş iyi. fren performansı iyi.

şimdiye kadar gördüğüm 2 sıkıntısı var. yakıt, verilerin çok üstünde ve içi B segmentlerinden dar.

en azından inceleyin. bir test edin derim.
  • ben hanıma opel corsa enjoy 2015 model otomatik aldım,kemdimde bmw f30 var ama her boşlukta corsayı kullanıyorum ,istanbul trafiğinde yer problemi felan olmuyor parklar da,direksiyonu punto da da olan city fonksiyonlu ve oldukça hafif, vitesi tam otomatik 6 ileri sorunsuz.Fiyatı bence uygun ,sınıfında da oldukça tutuluyor .
    Tek dezavantajı var fazla yakıyor ama önerilen polo da olası dsg problemi var ,hyundai i20 de de 4 ileri eski bir otomatik şanzıman var ve corsa dan fazla yakıyor,biliyorum çünkü annemde de i 20 otomatik var.
    Yeni c3 de otomatik yok ,pejo da kullananlar daha iyi bilir ben hiç sahip olmadım.
    Şimdiden hayırlı olsun
  • Bence bugünlerde açıklanan yeni ibiza çok güzel. 1.0 motor da iyi bir motor deniyor. Ama size yakın zamanda lazım ise, otomatik olacaksa ve 62 kafaya turbosuz atmosferik benzinli olmak durumunda.

Sanırım Ford Fiesta da yakında yeni model geliyor. 1.0 motor otomatik o fiyata göre yüksek kalsa da düşünülebilir.

• Ha bu arada hiç tanımadığın ve tanımayacağın birisine otomobil forumunda bunu yazmak biraz tuhaf ama şunu da eklemek isterim. Sağlıkla kucağına al.

Çocuk olayı çok değişik, yaşamadan anlaşılmaz. Ben biraz bencil bir tipim mesela, ama çocuğum için ölürüm düşünmeden.

Umuyorum ileride bir gün gelecek ki dünyada hiçbir çocuk üzülmesin, hiçbiri annesiz babasız kalmasın, hiçbiri istismara uğramasın. Ne Türk, ne Suriyeli, ne Filipinlerli, ne Uygur ne Rus. Hiçbiri üzülmesin.

Bana ne oldu ya gece vakti?

• Yahu neden Allah'ın bir kulu bile Polo önermedi? B segmentinin en önemli araçlarından biri..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizel otomatik orta donanım opel corsa 65k

Attrage nin içinden geçer

Polonun fiestanın eline verir(anahtarı)

• arkadaşlar tavsiyeler için teşekkürler. Hoş bir tarafa yönelmek şöyle dursun daha çok kafam karıştı :)

Mevzu kadınlar olunca, az yakmış çok yakmış, dsg olmuş cvt olmuş, 1.0 olmuş 1.6 olmuş farketmiyor, varsa yoksa görünüş ve renk. :)

o yüzden ben seçenekleri sunup en son onun fikrini alacağım. sanırım en iyisi bu olacak.

şimdilik öne çıkanlar 208, corsa, i20. polo da çok güzel ama biraz pahalı gibi.

• Fabia 1.2tsi dsg.

Cidden cok iyi arac.

Bu arada anali babali buyutsun.

Tenbikler.

• Güvenlik konusunda da iyi bir araç olsun teneke almayın. Sonuçta eşiniz ve çocuğunuz olacak araçta.

• 208 digerlerinden daha onde duruyor. Yeni c3 de bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevivaL -- 2 Şubat 2017; 16:5:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hck34 -- 5 Şubat 2017; 16:49:5 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.