Şimdi Ara

HANİ BİR TOPİC VARDI..!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Türk olup ,bizleri kötüleyen bi arkadaşımız wardı , işte bütün pislikler türklerde filan , goleme cekenler,mirageiçin db yapanlar Vs Vs..Dün gece Harpy prtysine 6 tane rogue aldım..Ve hepsi mirage cıktıgı için db yaptım ve bu adamların hiç biri türk deildi..Şimdi Tek bir kelime söylemek istiyorum İster Türk oL ,İster Gavur Farketmez..YETERKİ İNSAN OL ..!!!

• haklısın tabide o kötüleyen adam insan mı onuda tartışmak lazm
  • waLLA DeLLendiM Ya 6 tane mirage çıktı ayıp ya ..Server MaNes Başka serVer oLsa NeYsE ..
  • Disband bişey deil çok isteyen bence çekmeli ben maneste linate ye trol warrior çeken aşşağlık kompleksli eziklere ve goleme çeken ciğersizlere ayar oluyorum hasitlik gıcıklık meslek haline gelmiş
  • Manesta yabancıları bu ss ortaya koyuyor:http://forum.donanimhaber.com/m_8014424/tm.htm

+1 Önce insan olmak lazım . . .

Manesta 6 tane mirage, kötü olmuş . . .
  • ya bi adam geldi en son rogue neyse aldık adam yabancı işte nerelisin filan dedim england dedi mirage cıkarsa db yapma dedim tmm dedi tam kutuları toplarken bir anda cıktı oyundan sonra neymiş dc olmu ben onu prty ye aldıgımda elinde sb wardı ..Db yapıp Sc yapınca elind md wardı ne güzel bi iş ya bi de dioki benim zaten 2 miragem wardı ..Ama kullanmıyordum diye..Benim size tavsiyem TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOQ ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3hLL

Arkadaşlar Türk olup ,bizleri kötüleyen bi arkadaşımız wardı , işte bütün pislikler türklerde filan , goleme cekenler,mirageiçin db yapanlar Vs Vs..Dün gece Harpy prtysine 6 tane rogue aldım..Ve hepsi mirage cıktıgı için db yaptım ve bu adamların hiç biri türk deildi..Şimdi Tek bir kelime söylemek istiyorum İster Türk oL ,İster Gavur Farketmez..YETERKİ İNSAN OL ..!!!

+ 10061 önce insanlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: PrEdAtoR20

quote:

Orjinalden alıntı: 3hLL

Arkadaşlar Türk olup ,bizleri kötüleyen bi arkadaşımız wardı , işte bütün pislikler türklerde filan , goleme cekenler,mirageiçin db yapanlar Vs Vs..Dün gece Harpy prtysine 6 tane rogue aldım..Ve hepsi mirage cıktıgı için db yaptım ve bu adamların hiç biri türk deildi..Şimdi Tek bir kelime söylemek istiyorum İster Türk oL ,İster Gavur Farketmez..YETERKİ İNSAN OL ..!!!

+ 10061 önce insanlık

bence de karakter sağlam olmalı

• beyler manes de normaldir kimde düzgün item var manes de eziq oldukları için yapıyolar
  • yok ya bunnar her yerde böle türklerde ayrı bi wakka ama ben en çok oyunda perulu we yunanlıları sewmiom tam kazma we her pislik war...türke türkten dostmost olmas oyunda durum ortada partie rogue alıom adama sw diom wermio inat yatırcak atıon yalwarıo alıon gene aynı yok kessinlikle öncelikle insan olmak bununda oyun olduunun bilincinde olmak lasım
  • bunu karaktersiz insanlar yapıyo türklükle alakası yoq adam yeminler etti sonra ilkinde disband sonra bi de pm atıyo mirage çıktı hadi bi daha al diye geçen birini clana aldım adam rogue ben mage genelde harpy kurarım adam bana dc kapat veriyo bazen dedi ben de tamam dedim adamla kaç gün party yaptık hep kutuların olduğu zaman dc oluyomuş gel de inan hep kutuda hep kutuda bi daha sana prim yok dedim hala peşimden dolaşıyo yapmadım etmedim diye biri de disband etmiş daha party pls diyo yok ikinci disbandı edince bana vercekmiş insanların üç kuruş için yaptıkları hatalar beni oyundan soğutuyor kimseye güvenemez oluyosun onun için hep yüksek lvl adam alıyorum roguelarda disband daha az oluyo
  • Kimse türkleri korumasın ( hepsi için geçerli değil tabi ) çok uyuzlar war adamı o anda yakalasam sanki öldürrcem gibi hissediyorum adam lamentation çekio durduk yere biz ölünce eline ne geçio anlamıorum ve bunları da türkler yapıo Bunların hepsine
  • arkadaşlar bizi kötü bilmelerinin sebebi bizi kötüleyenlere küfür ediyoruzyangına körükle gidiyoruz

ateşe ateşle karşılık verenlerin elinde daima kül kalır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.