Şimdi Ara

Hangisiyle DHye Gireyim Beyler ? YarDım (SSLİ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
4
Favori
4.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple urunleri ile zengin oldugunu sanan genc vol.981737371716135738381

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler siz niye kıskançlık krizlerine girdiniz?Belki fabrikaya işe felan girmiş ikramiye almış hepsini onlara yatırmıştır.Oradakiler max 3 4bin lira yapar.Kasa ve içindeki parçalar tarihi eserdir zaten teknolojiden anlayan adam kasaya abanır.Tabletler 2. el felan büyük ihtimalle çünkü 2 tane alacak mal insan varsa gösterin.Hapörlör2e baktığımızda bunu şarkı dinlemek için almış,monitörde pek gösterişli birşey gibi duruyor ama aynısını 300 400 liraya gördüm diye hatırlıoyorum.Yani adam hayatına yaşıyor bu kadar üstüne gitmeye gerek yok. 2 3 sene sonra oda fakirleşir tüm aletlerini satar.
  • Ahahaha tum urunleri apple, EZİK.

Eziklik kendi paranlada oluyormuş demek.

• S2'nle gir
  • Tüh bak çok kıskandım şimdi, onlar olmasa yaşamayız çünkü biz, ulan paran var tamam baba parası falan filan, ailen hiç mi israfın kötü bir şey olduğunu öğretmedi be arkadaş
  • AYIPTIR . 1 ekmeğe muhtaç olanlar var aramızda.

terbiyesiz herif
  • quote:

Orijinalden alıntı: deo4531

quote:

Orijinalden alıntı: ozgurunal1

Bu konunun sadece hava atmak amacli acildigi belli. Gormemisin oglu olmus tutmus pipisini koparmis misali bu arkadasimiz da kendini tatmin ediyor buraya resim atip. Hayatta basarilariyla kendini tatmin edemeyen insanlarin yolu olduguna inaniyorum bunun, bu insanlar da parayi kullanarak gerceklestiriyor bunu. Diyecek baska laf yok...

Senın ımzana ne demelı ?

Benim imzamla akli ve mantigi olan bir insan bu konuyu kiyaslamaz. Hem birini elestireceksen once kendine bakacasin. Pubillus Syrus'un cok sevdigim bir sozu vardir "Akilli olan baskasinin kusurunu gorerek kendisini duzeltir" diye. Madem bende kusur buldun aklini kullan da kendini duzelt sonradan gormelik yapacagina. Allah'a sukur maddi durumumuz cok cok iyi ve biliyorum ki bir cok arkadasin boyle forumda ama kac senedir okuyorum forumu gecen sene uyelik aldim ilk kez sende gordum boyle bir seyi..

• Zengin olabilirsin ama o zenginlik olmasa bir hiçsin bunu da unutma.Ona göre de davran görgüsüzlük yapma.

• Mac'i bana yolla
  • 15 YAŞINDA Bİ ÇOCUGUN LAFINI BUKADAR CİDDİYE ALDIGINIZ İÇİN HEPİNİZİ KINIYORUM :))
  • Ayar vermek için girdim ama gereken ayarlar fazlasıyla verilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: retro.

birazcik aklin varsa onunla gir lutfen

• 3 Yıldır Liseliyim böyle akıl yoksunu görmedim.Ayrıca biraz aklın varsa onla girmeyi dene.
  • S2'le gir.
  • Hava attığınımı sanıyorsun bunlarla ? 100 katı bende var abim :) Böyle boş konular açma, sen değil dh sana girsin ayrıca..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 31 Ocak 2013; 23:11:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

Hava attığınımı sanıyorsun bunlarla ? 100 katı bende var abim :) Böyle boş konular açma, sen değil dh sana girsin ayrıca..

Napayım varsa herkezın malı kendıne dostum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• fakir
  • arkadaşın neyle nereye girdiğini buldum :)
  • Ups

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖmürcekAdam

quote:

Orijinalden alıntı: tnyglle

quote:

Orijinalden alıntı: Tuhaf.

quote:

Orijinalden alıntı: tnyglle

quote:

Orijinalden alıntı: Tuhaf.

Onları babanın parasıyla değil de, kendin kazandığın parayla alabileceğin zaman gir buraya; forumun kalitesini düşürme.

artık şu düşünceden vazgeçin kendi baban parasını yemeyecek misin kendi işin olunca iş güç sahibi olunca tamam anlarım da babasında para varsa çocuk şuan okuyorsa niye bu kadar baba parası vs vs diyorsunuz anlamıyorum ss leri koyan arkadaş ayrı bir görgüsüz onuda söylemeden geçmeyeyim

Dediklerimi ne de güzel kendi dar bakışınla yorumlayıp çarpıtmışsın. Ben o yazımda baba parası yiyor diyip mi küçümsemişim? Orada lafım, babasının parasıyla sahip olduğu şeylerle gösteri yapmasınadır. Yoksa ben de şu an için ailemin kazandığı parayı yiyorum merak etme o konuda bir sıkıntı yok. Ama ne zaman ailenin zenginliğiyle gelip burada şov yapmaya kalkarsan, buna karşı çıkarım.

senin bakış açın çok geniş sanki sana loto'dan para çıkacak ne anne tanırsın ne baba ben sana söyleyeyim

özet = zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış

Buda senin kişisizliğin anlamına girer,kendi gözünden söylüyorsun lotodan para çıksa ne anne ne baba tanırsın yani sana lotodan para çıksa anneni babanı tanımayacaksın milletide öyle zannediyorsun bana değil milyarlar,trilyonlar Katrilyon verseler annemi babamı değişmem sen nasıl bir yaratıksın yahu birde kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun!

Katılıyorum iyi vermişsin ağzının payını

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.