Şimdi Ara

HANGİSİNİ NEDEN ALIRDINIZ ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: teneke1236737

Passat olmazsa hiçbiri.

Şaka bir yana Volvo S90 alırdım,

-Sağlamlık
    -Daha özgün tasarım
    -Çekicilik

BMW önce ızgarasını değiştirsin.

Bazı markaların vaz geçmeyeceği şeyler vardır. BMW için de ön ızgaranın duruşu, şeklidir. Bu günden sonra onları değiştirmesi çok zor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mercedes in bu kasasını sevmiyorum. W212 ler daha ciddi duruyor. Birde bu yeni dönemler de multimedia sistemini anlamak, alışmak ve kullanmaya başlamak uzun sürüyor.

BMW nin genel anlamdaki ön tasarımlarını beğenmiyorum. Ama sürüşü Mercedeslerden daha keyifli. Hafif gaz verdiğinizde hemen hırçınlaşıyor.

Audinin deri kalitesi diğer modellere göre daha iyi. Bu durum aracın iç kısmında segmentindeki diğer araçlara göre büyük avantaj sağlamakta.

Volvonun bu tasarımı bu segmentteki bir çok aracı daha baştan elemektedir. Ama daha önce kullanmadığım gibi binmedim de... Fakat resime özgü olduğunu düşünüyorum ve bu segmentteki aracın panaromik cam tavanlı olmasını isterdim.

Xf binmeyi geç görmedim bile.

Ben oyumu volvodan yana kullanıyorum. Daha önce S40 kullandım. 2010 model. Açıkçası zevk almıştım. Üstüne daha fazla kesinlikle koyduğunu ve spor model olmasının avantajı ile bu modeli tercih ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• paralara bak beee yolda görürsem herhangi birini çizicem helal parayla zor alınır
  • forumun geneline baktıgımda çogunluk s90 r design seçmiş hem daha uygun fiyat sunuyor

hemde daha fazla özellikle veriyor tasarımıda farklı oldugu için ön plana çıkıyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.