Şimdi Ara

Hangisini bana uygun olur ? (WAX) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
5.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aldığım 2. ürünün yerine ısrarla bunu wella nın bir ürününü vermeye çalıştılar molding krem 150 mill sonradan çıkardı ilk önce thrill zaten varmış direk çıkarttılar aldım.3d men molding yokmuş onun yerine wella dan orta doğal ışıltılı bir ürün getirdi wella istemiyorum dedim en alıcam sadece thrill i o zaman osis 4 play molding crem i çıkardı. Israrla önerilen ürünün matını bulabildim linkde mevcut.

http://sachane.com/wella-sp-men-invisible-control-matlastirici-sac-spreyi-300ml.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

Aldığım 2. ürünün yerine ısrarla bunu wella nın bir ürününü vermeye çalıştılar molding krem 150 mill sonradan çıkardı ilk önce thrill zaten varmış direk çıkarttılar aldım.3d men molding yokmuş onun yerine wella dan orta doğal ışıltılı bir ürün getirdi wella istemiyorum dedim en alıcam sadece thrill i o zaman osis 4 play molding crem i çıkardı. Israrla önerilen ürünün matını bulabildim linkde mevcut.

http://sachane.com/wella-sp-men-invisible-control-matlastirici-sac-spreyi-300ml.html

Elinde kalan malları vermeye çalışıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Önerdikleri aldığımdan iyi değildi sanırım pek tavsiyelerde wella görmüyorum.
  • quote:

Önerdikleri aldığımdan iyi değildi sanırım pek tavsiyelerde wella görmüyorum.

Ben wella sp men textured stylenın içindekileri inceledim uzak durdum almadım almam da

Tamamdır hocam tüm tavsiyeler ve bilgilendirme için teşekkür ederim.Yoksa 5 para etmez ürünlere para verip saç sağlımızı ve saç derisi sağlığını zora sokacaktık tekrardan teşekkürler.Şampuanı bulamadım ama aldığım yerde onu mecbur netden alıcaz sanırım.
  • quote:

Tamamdır hocam tüm tavsiyeler ve bilgilendirme için teşekkür ederim.Yoksa 5 para etmez ürünlere para verip saç sağlımızı ve saç derisi sağlığını zora sokacaktık tekrardan teşekkürler.Şampuanı bulamadım ama aldığım yerde onu mecbur netden alıcaz sanırım.

Ali Turan'da yoksa Schwarzkopf Türkiye'yi ara söylerler.

Tamam olmadı öyle yaparız Ali turanında mekan süper 5 yıldızlı otel gibi.Her kişiye ayrı bölme gibi yapılmış.
  • 3d mension texture clay yağlı ve parlak göstermiyor dimi kullanan arkadaşlar varmı ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.