Şimdi Ara

Hangisini bana uygun olur ? (WAX) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
5.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cok con tesekkurler tum bilgiler icin en kisa zamanda alacagim bu urunleri tekrardan tesekkur ederim hocam .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

Cok con tesekkurler tum bilgiler icin en kisa zamanda alacagim bu urunleri tekrardan tesekkur ederim hocam .

Rica ederim, kullandıktan sonra geri dönüşlerinizi yazarsanız sevinirim.Şampuan köpürmüyor bu arada çünkü içinde zararlı içerik yok, menthol deriyi ferahlatıyor.
  • deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Yazarim 1-2 haftaya alirim en gec biraz da kullanirim dusuncelerimi paylasirim

Hocam 3D men molding olarak arattığımda sadece 1 adet n11 bulunmkada.Yalnız 3D mension molding olarak çokca mevcut ikiside aynımıdır.

http://sachane.com/3dmension-sekillendirici-wax-100ml.html
  • quote:

Hocam 3D men molding olarak arattığımda sadece 1 adet n11 bulunmkada.Yalnız 3D mension molding olarak çokca mevcut ikiside aynımıdır.

http://sachane.com/3dmension-sekillendirici-wax-100ml.html

3dmen Texture clay alacaksınız

Dogal parlaklik icin bunu demistiniz o yuzden dedim. Mat istemiyorum bunu onermistiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sindirgi -- 30 Nisan 2015; 7:37:08 >
  • quote:

Dogal parlaklik icin bunu demistiniz o yuzden dedim. Mat istemiyorum bunu onermistiniz.

Bu o zamanhttp://www.n11.com/schwarzkopf-3d-men-molding-wax-100ml-P51386523
    Tamamdir hocam tesekkurler cok

• Bu başlıkta aslında ikisininde bilgilerine güvendiğim iki arkadaşın çelişkili cevaplari var. Makus ince telli saçlar için clay tarzı waxlari onermezken. Deepfear clay wax tavsiye ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: galatakontu

Bu başlıkta aslında ikisininde bilgilerine güvendiğim iki arkadaşın çelişkili cevaplari var. Makus ince telli saçlar için clay tarzı waxlari onermezken. Deepfear clay wax tavsiye ediyor.

Bana Schwarzkopf Türkiye Akademi'den onu önerdiler.

• galatakontu kullanıcısına yanıt
    clay kalın telli saçlar için iyi ince telli saçta aynı sonucu vermiyor şahsen kendim denedim mesela orta veya hafif tutuşlu waxlar bende çok güzel dururken kalın telli arkadaşımda iyi durmuyor bende de clay ve güçlü tutuşa sahip olanlar iyi değil.zaten ince telli saçlar waxtan önce direkt köpük denemeliler.ince telli saçların sorunu hacim,şekillendirme değil o yüzden wax yerine köpük çok güzel olur.
  • Katılıyorum markus. Ayrıca şunu sorayım sana.benim kullandığım fön öncesi koruma spreyim kms cift fazlı olandi ama malesef stoklarda yok. Saç yapım seninkine çok yakın. Yumuşak .dum düz bi saç. Şimdi senden güzel bi isi koruyucu sprey önerisi alabilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: 35 EMRE

s.a beyler bu iki wax arasında kaldım bana uygun hangisi olur mat ve tutuculugu iyi parlak olmasın yanı yaglı durmasın saçımm ince telli ve ustleri 10 13 cm rahat şekil vermem lazım yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar ...

beyler çook kararsız kaldım bir birinde farklı yorumlar oldu şimdi 3d menson texture clay bana uygun olurmu 10-13 cm ince saç tipim quiff saç şekli için bu aarada tigi bed head wax nasıldır ?

TİGİ BED http://sachane.com/tigi-bed-head-for-men-matte-separation-sert-tutuslu-wax-75gr.html
  • quote:

quote:

s.a beyler bu iki wax arasında kaldım bana uygun hangisi olur mat ve tutuculugu iyi parlak olmasın yanı yaglı durmasın saçımm ince telli ve ustleri 10 13 cm rahat şekil vermem lazım yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar ...

beyler çook kararsız kaldım bir birinde farklı yorumlar oldu şimdi 3d menson texture clay bana uygun olurmu 10-13 cm ince saç tipim quiff saç şekli için bu aarada tigi bed head wax nasıldır ?

TİGİ BED http://sachane.com/tigi-bed-head-for-men-matte-separation-sert-tutuslu-wax-75gr.html

Tigi ince telli saçlar için değil

kardşm ben ne alam kafam kariştı şimdi texture clay mi ince saçlar için mı tutuculugu iyi mi gun boyu saç hacimlı bir şekilde kalırmı
  • quote:

kardşm ben ne alam kafam kariştı şimdi texture clay mi ince saçlar için mı tutuculugu iyi mi gun boyu saç hacimlı bir şekilde kalırmı

Schwarzkopf Türkiye'yi ara bence

Hocam iyi aksamlar tum sorulari cevapsiz biraktigin icin tesekkur ederim. Son ve asil en basta sormam gereken bir soruydu urunlerden once o saçın iyi bir sekilde kesilmesi onemli bu yuzden istanbulda erkek kuaforu tavsiyesi bekliyorum senden :)

• quote:

Hocam iyi aksamlar tum sorulari cevapsiz biraktigin icin tesekkur ederim. Son ve asil en basta sormam gereken bir soruydu urunlerden once o saçın iyi bir sekilde kesilmesi onemli bu yuzden istanbulda erkek kuaforu tavsiyesi bekliyorum senden :)

Paran varsa Adem Terzi
    Max 40 hocam uzeri veremem.

• quote:

Max 40 hocam uzeri veremem.

Fatih Paris Kuaför Ya da Makka
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.