Şimdi Ara

Hangisini almalıyım.. (panasonic)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar evleniyorum 15 gün içerisinde bir tv almam lazım. Forumdaki yorumlar beni led den vazgeçirdi..
    Aşağıdaki modeller çok cazip geldi ivedi yardımlarınızı bekliyorum...
    TX-P46U20E PLAZMA TV 117 cm

Özelliler _:
    Full HD , 400Hz tarama, 2.000.000:1 kontrast oranı , Fiyat: 1.599 (Electorword)

TX-P42GW20E106 cm

Özellikler _:
    Full HD , 600 Hz tarama , 5.000.000:1 kontrast oranı, Fiyat: 1,600 TL-1.750 TL(vatan - mediamarkt)

Ben normalde led TV düşünüyordum ama forumlardan plazmanın görüntü olarak çok daha üstün olduğuna beni ikna ettiniz...

Bu fiyat aralığında başka ne tavsiye edersiniz ....

• TX-P42GW20E sonunda 30 olsun 30 olan modeller yanlış bilmiyorsam 2011 modelleri ve 50" modellerine bak ne kadar bükük alırsan o kadar iyi 1 ay sonra gözün alışır keşke daha büyük alsaydım dersin

arkadaşta 50" modeli var 4 metreden seyrediyor film seyretmek çok zevkli oluyor. ayrıca G ve V modellerine bak onların panelleri daha iyi

Panasonic iyi bir terçih olmuş ..
  • 20 ile 30 iki önemli farkı var yenisinde fan var ki bu ilerde sorun olur mu görücez. Bir de MKV oynatıyor. GW20 zaten G modelidir, sade G dahili uydu tuner olmaması anlamına gelir GW dahili uydu tunerlıdır. U20 hem neotion panel değildir, hem kontrast ve hz'i düşüktür hem de uydu alıcısı yoktur. Sanırım interneti de yok.

Mediamarkt fiyatı hangi mediamarkt İzmir mi? 1799 diyorlardı orada.

Bir de buzzing problemini araştırın. Sonradan problem çıkmasın.
  • İstcool o fiyat aralığında 117 cm kadar alacam fazlasında mesafeden sıkıntı çıkabilir ama kesinlikle 106-117cm arası plazma alacam bir model daha buldum bu nasıl acaba

http://www.istanbulbilisim.com.tr/LG_50PK250-PLAZMA-TV,16304.html#urun_detay_div
  • İlla pany almayacaksan Samsung'a baksana. 51 ekran 3d plazması 2400-2500 arasında ve daha çıkar çıkmaz kampanyalarla 1950-2100 aralığında satılmaya başlandı. Yakaladığın ilk kampanyadan al geç illa büyük ekran alacaksan. Pany 50 inçlere çıktın mı fiyat 3000'lere çıkar. 3D dedin mi 5000, Samsung fiyat olarak çok cazip.

Link verdiğin TV de hem lg hem paralel ithalat. Ben de plazma bakınıyorum ama şahsen lgye de paralel ithalata da bakmam. Tabi tercih senin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engunaydin -- 2 Haziran 2011; 20:56:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

İlla pany almayacaksan Samsung'a baksana. 51 ekran 3d plazması 2400-2500 arasında ve daha çıkar çıkmaz kampanyalarla 1950-2100 aralığında satılmaya başlandı. Yakaladığın ilk kampanyadan al geç illa büyük ekran alacaksan. Pany 50 inçlere çıktın mı fiyat 3000'lere çıkar. 3D dedin mi 5000, Samsung fiyat olarak çok cazip.

Link verdiğin TV de hem lg hem paralel ithalat. Ben de plazma bakınıyorum ama şahsen lgye de paralel ithalata da bakmam. Tabi tercih senin.

Lg ve paralel ithalat dedin ...

Lg plazmada kötümü parelel ithalat nedir sakıncası ne ben o linkteki lg 1700 ayrıca 50'' (127cm ) fiyatı uygun diye düşündüm aslında aklımdakiler..

Özelliler _:
    Full HD , 400Hz tarama, 2.000.000:1 kontrast oranı , Fiyat: 1.599
    TX-P42GW20E106 cm

Özellikler _:
    Full HD , 600 Hz tarama , 5.000.000:1 kontrast oranı, Fiyat: 1,600 TL-1.750 TL

50'' tv mesafe problemi yaşamaktan korkuyorum...

• Arkadaşım Sıfır bulabiliyorsan Al bi Pany GW20 E keyfine bak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: general_engin

quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

İlla pany almayacaksan Samsung'a baksana. 51 ekran 3d plazması 2400-2500 arasında ve daha çıkar çıkmaz kampanyalarla 1950-2100 aralığında satılmaya başlandı. Yakaladığın ilk kampanyadan al geç illa büyük ekran alacaksan. Pany 50 inçlere çıktın mı fiyat 3000'lere çıkar. 3D dedin mi 5000, Samsung fiyat olarak çok cazip.

Lg ve paralel ithalat dedin ...

Lg plazmada kötümü parelel ithalat nedir sakıncası ne ben o linkteki lg 1700 ayrıca 50'' (127cm ) fiyatı uygun diye düşündüm aslında aklımdakiler..

Özelliler _:
    Full HD , 400Hz tarama, 2.000.000:1 kontrast oranı , Fiyat: 1.599
    TX-P42GW20E106 cm

Özellikler _:
    Full HD , 600 Hz tarama , 5.000.000:1 kontrast oranı, Fiyat: 1,600 TL-1.750 TL

50'' tv mesafe problemi yaşamaktan korkuyorum...

Panasonic varken LG almak plazma bence uygun değil. LG incelemiş de değilim yani hiç bir nesnel dayanağı olmayan önyargı.

Verdiğin site ve daha bir çok site paralel ithalat ürünü satmaktadır. Servisi sıkıntıdır, örneğin Gold Bilgisayar ve Migros ESS ürünü satmaktadır servis için kargo ile İstanbul'a göndermek gerekiyor TV'yi. Türkiye yetkili distribitör ürünü alırsan hemen hemen her şehirde servisleri vardır. Servislik işi olsun diye kimse tv almaz ama ya olursa? Üstelik bu paralel ithalatçıların hangi pazarlardan hangi kalite standartındaki malı topladığını da bilmek mümkün değil. Örneğin bazı sektörlerin ürünlerinde iade arızalı mallar onarılıp tekrar satışa sunulmaktadır satılırken durum belirtilerek. TV sektöründe var mıdır bilmiyorum ama varsa paralel ithalatçılar muhakkak üzerine atlar ucuza alıp bilmeyene dayar.

• plazmada panasonic led ve 3d tv lerde lg
  • MErhaba general_engin,

şu anda aynen senin durumundayım.
    Önce led beğendim sorna ledlerin gerçekten led olmadığını çakma olduğunu öğrendim.
    Sonra da lcd ekranındaki ışığın bir süre sonra gözü yorduğu sinir bozucu bir hal aldığını ve parlama sıkıntısı olabileceğini öğrendim.
    Gerçek renk ve doğallık istiyorsan plazmadan şaşmaman gerekiyormuş.

TX-P42GW20E modelini bugün inceleme fırsatım oldu. Tek kelime ile görüntü kusursuz. Gereksiz parlama yok. Futbol maçı bilgisayar oyunu gibi değil gerçeğe çok yakın. Bugün forumda açtığım konuda da model hakkında üstatların yorumlarını görebilirsin;

http://forum.donanimhaber.com/m_49684199/tm.htm

Beni tek düşündüren mkv oynatıcı ve altyazı için wd live gibi bir player kulllanacak olmam.

Seçimini ve sonrasındaki deneyimini paylaşmanı bekliyoruz :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.