Şimdi Ara

Hangisi seçmek mantıklı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce 8,9 yıllık Toyota Corolla 1.6 mı yoksa 2 yıllık1.4 egea mı almak mantıklı 700.000 civarı yaşadığım yer yokuşu bol egea performans olarak beni üzebilir , sizce hangisi mantıklı

• 1.4 egeayi aklinizdan direk cikarin 2014 model bir corolla eger saglamsa bir sorun olmaz 1.6 benzinli diye hatirliyorum
  • 1.6 dizel kullanıcısına yanıt

Evet benzinli

• Zaten cevabını biliyorsunuz hocam. Corolla temiz ve km de nispeten düşükse Corolla. Egea 1.6 Dizel olabiliyorsa o zaman belki kafa karıştırır.

• Modeli düşük olan araç, modeli yüksek olan araçtan kaliteli ise aynı paraya alınabilir. Bu örnekteki Corolla, Egea'dan kaliteli bir araç değil. Boşu boşuna eski, yıpranmış ve metal yorgunluğu artmış bir araç almış olursunuz.
  • Lato54 kullanıcısına yanıt

Motor olarak Corolla 1.6 , egea 1.4 , bence Corolla motor seçeneğini olarak daha önde değil mı

• Rexapin7 R kullanıcısına yanıt

Tabiki motor olarak bakınca daha önde.

• 9 yıllık Toyota yerine 2 yıllık egea hayli hayli tercih edilir. Arada çok yıl farkı var. Metal yorgunluğu denen bir gercekte var.
  • Lato54 kullanıcısına yanıt

Gene de egea mı tercih edilir diyorsunuz

• Moueson kullanıcısına yanıt

Hocam bende öyle düşünüyorum ama benzinli araç almak istiyorum dizel istemiyorum egea çok performanslı bir araç değilmiş Corolla ondan daha iyi 1.6 sı

Arada 7 yıl yaş farkı var be hocam. Tabiki yine senin tercihin ama sırf daha performanslı diye 7 yıl daha yaşlı bir araç tercih etmezdim

• bi araba 6 yasını doldurunca sorun küpüne dönüyor. özellikle ilk sahibinden falan almadıysanız vay haline.

• Kaygerya kullanıcısına yanıt

Egea mi al diyorsunuz

• Egea 1.4 urban alır keyfime bakardım. Garantili, az kmli, dolandırılma riski az, daha az yol sesi, daha yeni teknoloji. Apple car play bağlantısı bile bir konfor öğesidir. Toyotaların km almış başını gitmiş
  • Lego95 kullanıcısına yanıt

Toyotalarda baktığım km 100 -110 bin arası

Ben egea aliridm dogrudur. Corollanin da kalite olarak egeadan cok da ustun bi yani yok

• Kaygerya kullanıcısına yanıt

1.4 mü aldınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.