Şimdi Ara

Hangisi?? Pioneer GM-6500F vs Alpine PMX-F640

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.1 takım 50w rms Alpine SPG-13c2 ve yine 1 takım 90w rms Alpine SPG-69c3 beslemek için amfi alıcam. Ana ünite Pioneer DEH-2300ub. 2 amfi arasında kaldım. Pioneer GM-6500F ve Alpine PMX-F640. Bunlardan birini alırsam sıfır alıcam. Amacım kaliteli, düzgün ses almak. Bunlardan hangisi elimdeki ürünler için daha iyi sonuç verir? Ya da bulabilirsem ikinci el bir JBL 1004 mü tercih etmeliyim ne dersiniz? Şimdiden teşekkürler.

• Aradan bayağı zaman geçmiş fakat bende aynı durumdayım,
    bende iki anfi arasında kararsız kaldım, Hertz ice 15.4 anfisi ni aldım sonuçtan memnun kalmadım bugün iade edicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miami89

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.1 takım 50w rms Alpine SPG-13c2 ve yine 1 takım 90w rms Alpine SPG-69c3 beslemek için amfi alıcam. Ana ünite Pioneer DEH-2300ub. 2 amfi arasında kaldım. Pioneer GM-6500F ve Alpine PMX-F640. Bunlardan birini alırsam sıfır alıcam. Amacım kaliteli, düzgün ses almak. Bunlardan hangisi elimdeki ürünler için daha iyi sonuç verir? Ya da bulabilirsem ikinci el bir JBL 1004 mü tercih etmeliyim ne dersiniz? Şimdiden teşekkürler.

her iki anfide kalite olarak iyidir spg 13 ler için yeterli olur ama 69c3 için biraz zayıf kalabilirler 4 ohm da 65 rms gibi değerleri var , aynı paraya cadence xa,125,4 daha iyi olur ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.