Şimdi Ara

Hangisi 'Genetik Mühendisliği'? Moleküler Biyoloji ve Genetik vs Genetik ve Biyomühendislik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşım için öğreniyorum. Kendisi genel tabirle "genetik mühendisliği" istiyor ama bu iki bölümden hangisi bu alana daha yakın? Bildiğimiz kadarıyla bu iki bölümden de mezun olunca bu ünvanı alamıyormuşsun ama hangisi bu ünvana daha çok yol açar?

• Güncel
  • Genetik ve biyomühendislik; protein kimyası, genetik, doku mühendisliği, protein kimyası gibi dersler alırken moleküler biyoloji ve genetik; biyokimya, biyoloji, genetik, protein mühendisliği, popülasyon genetiği, kanser biyolojisi, bitki biyolojisi gibi dersler alır genellikle. Farklı alanlara kayabilir kişi tabiki, ama temel olarak bu dersleri alan bir öğrenci almış olduğu yoldan gider.

Genetik ve biyomühendislik bu konuda daha tecrübeli hale gelir, lisans programı ile.
  • ikiside beş para etmez türkiyede
  • İçerik aynı adlar farklı genelde, ders programlarına baksın istediği okulların.
  • Benim bir arkadaşım var. Tercihlerden önce spiderman filmi izledi ve bu bölümü tercih etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: xuz

Arkadaşım için öğreniyorum. Kendisi genel tabirle "genetik mühendisliği" istiyor ama bu iki bölümden hangisi bu alana daha yakın? Bildiğimiz kadarıyla bu iki bölümden de mezun olunca bu ünvanı alamıyormuşsun ama hangisi bu ünvana daha çok yol açar?

şuan ev örümceği toplayıp iğneyle kanını çekiyor. Kendisine aşılayacakmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.