Şimdi Ara

Hangisi??? 2004 Toyota HB 1.6 Sol otomatik**2006 Seat Leon 1.6 Reference***2004 Mazda 3 HB Otomatik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar otomatik bi araba almak istiyorum.Uzun zamandır araştıyorum , bütçeye göre bu üçünün arasında karar veremedim. Bu üçüde kendi modellerinin en full olanı olarak düşünürsek. sizce hangisi, bu işin tecrübelisi arkadaşlardan yardım , fikir bekliyorum.. Teşekkürler.

• Leon'da Reference boş donanımdır(nispeten), dolu olan Style versiyonu..
    Benim tercihim Mazda 3 Dynamic olurdu Başarılı motor ve şanzumanı, full donanım ve DSTC (ESP) dahil full güvenliği + tasarımı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nrglife

Leon'da Reference boş donanımdır(nispeten), dolu olan Style versiyonu..
    Benim tercihim Mazda 3 Dynamic olurdu Başarılı motor ve şanzumanı, full donanım ve DSTC (ESP) dahil full güvenliği + tasarımı..

benimde önceliğim mazda ama... mazda konusunda tek endişem satarken sorun yaşarmıyım?
  • çok sorun olmaz bir bilemediniz 2 hafta gec satarsınız piyasalı aracları göre ama satarsınız.
  • içlerinde bir tercih yapsam mazda ilk sırada olurdu kesinlikle...
  • 2 oto pazarı dolaştım bugün 1 tane mazda 3 bulamadım rastlayamadım. alan çok seviyor satmıyor mu ne :D internette buldum bikaç tane onlara da içim ısınmadı km falan çok fazla...
  • Mazda 3
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.