Şimdi Ara

hangi wifili telefon almalıyım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
8.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yeni almayı düşünenlerin wi-fi tercihli telefon tercihlerini n95 8gb dan yana kullanmalarını tavsiye ederim daha uygun fiyatlı ve kibar olsun diyorlarsa e65 diyorum... yalnız p1i fiyatları da oldukça düştü sanırım (2.elleri)
  • bence sony ericsson p990i ye bi bak
  • kardeş benim tavsiyem nokia n82 n95den daha iyi olduğunun söyleyebilirim ikisinide kullandım hatta n95 8gb ve n82nin wi-fisini karşılaştırdık n82de %67 çeken modem n95 8gbde %33 civarındaydı , üstelik fiyatı n95den daha az java ve flash destekliyor bunun yanında barkod okuyucusu ve entegre gpsi var laptopdan pek bi farkı yok diyebilirim. bataryasıda baya iyi gidiyor N82
  • benq e72'ye ne diyorsunuz arkadaşlar.
  • Ben onu almayı düşünüyorum şuan araştırıyom 450 ytl civaro fiyatı ve wi-fi si oldukça sağlam çok şık bir teleofn.
  • HTC nin TYTN 2 modeli N95 ıle yaklasık fıyatta bıldıgım kadarı ıle.

3G, Gps, Wireless, Win Mobile , Qualcom 7200 işlemci ve Qwerty klavyesınde , ekran 45 derece one yatabılıyor.

850 usd + kdv gibi fiyatları var ? acaba bı sure daha bekleyıp HTC nin iPhone benzeri telefonu Touch Pro yu mu ıncelemek mantıklı olur?

Zamanında notebook alırkende aynı kafa karsıklıgını yasamıstım :)
  • E65 tavsiye ederim. Bir arkadaşım 2.el 300 YTL'ye aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanh -- 27 Temmuz 2008; 16:31:36 >
  • konu tarihine dikkatinizi çekerim:D
  • Ya boşver konu tarihini başkalarıdayararlansın

Neyse arkadaşlar g500 ü tavsiyeederim, fiyat performans ornaı en yüksek olan telefon o. Şuan vatanbilgisayar da 410 ytl ve wi-fi si oldukça sağlam, telefonun işlemcisi 416 mhz çok hızlı bir telefon, kamerası idare eder ama dediğim gibi çok uygun bir telefon onu tavsşye ederim.
  • N81 2Gb 700YTL
  • iphone al
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.